Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatban mit hívhatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban mit hívhatunk fontos különbségeknek 2 ember között ami miatt nem működhet hosszú távon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lehet hogy páran elcsodálkoztok majd,hogy hogyan zavarhat ez de engem zavar,szóval van egy lány akivel összejöhetnék és mivel hosszú távra tervezek vele picit zavarna a következő:sok közös van bennünk(viselkedés,temperamentum,hasonlóan vélekedünk dolgokról) de van egy dolog ami zavar.Ő szeret motorozni én meg úgy vagyok a motorokkal hogy szépek meg jók de ennyi,ez okozhat hosszútávon problémát?

tudom most azt gondoljátok: ez agyrém, de ez engem zavar.



#párkaőcsolat
2012. okt. 17. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tényleg agyrém egy kicsit :D Ha ennyire zavar akkor ne gyere össze vele és kész. A kedvedért úgysem fogja abbahagyni amit szeret és nem is kell abbahagynia :)
2012. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom tudat alatt az van benned, hogy sok a motoros baleset, es egy auto-motoros utkozesnel a motoros szokta a rovidebbet huzni, szov felted a lanyt. De ja, miattad nem hiszem, hogy abbahagyja. Ha nem lovagolsz folyton ezen, akkor ettol meg siman mukodhet egy kapcsolat :)
2012. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazából azt nrm tudom,hogy őt mennyire zavarná az hogy én nem motorozom.

Egyébként meg tényleg sok a motoros baleset

2012. okt. 17. 12:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha kellően magabiztos vagy és így nem zavar, hogy a hátsó ülésen kell majd ülnöd mögötte, és mindenki azon poénkodik majd, hogy a csajod hordja a nadrágot, akkor a többi kettőtökön múlik.


Nézd, maga a motorozás nem olyan nagy különbség, csak ezzel társul(HAT) egy életforma, egy társaság, ahonnan esetleg te eléggé kilóghatsz. Az utánfutó lét a nőket kevésbé, a pasikat jobban szokta zavarni; itt te vagy a férfi. Ezt tudom elképzelni, a többi már tényleg nem a motorozáson múlik (szerintem).

2012. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a lánynak az életében milyen fontos a motorozás. Mert önmagában az, hogy szeret motorozni, te meg nem, az még nem feltétlenül jelent problémát. Viszont ha mondjuk napi szinten motorozik, esetleg valamiféle versenyekre is jár, vagy olyan társasága van, ahol mindenki motorozik, erről szeret a legjobban beszélni, stb... Az már vezethet súrlódásokhoz.


Azt meg majd ő eldönti, hogy zavarja-e, hogy te nem motorozol. Meg kell próbálni, ezen ne múljon a dolog.

2012. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy kell elképzelni,hogy nagy bandákban motorozik mint mondjuk a Harley-sok,meg nem is naponta motorozik,csak szeret motorozni.
2012. okt. 17. 13:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem probléma és nem is lehet akadály szerintem.Nem kell egyformának lennetek,nem ez a hosszú kapcsolat titka.Én is szeretek motorozni,a barátnőm viszont nem bír sokáig ülni a motoromon.És?Tudomásul vettem,nem kínzom.Néha elmegyek egyedül túrázni a mocival,akkor levezetem minden motorozásra félretett energiámat,ha pedig közös túrára megyünk,akkor autóba ülünk.Nem nélkülözhetetlen dolog..
2012. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Nem kérheted tőle, hogy mondjon le a motrozásról miattad, ez elég önzőség. Neked sem esne jól, ha ő kérné, hogy mondj le pl. a haverozásról, vagy valami másról, amit szeretsz.

2. Volt egy kapcsolatom, másfél évig tartott. Hatalmas különbségek voltak közöttünk a fiúval. Én egyke vagyok, neki 2 testvére. A szülei nem tudták elviselni, hogy az én családom gazdag, így magasabb körökben is mozgunk, stb. Pedig ők sem szegények, csak egyszerűen más volt a társadalmi pozíció. Ez szerintem nagy probléma. Aztán ott volt az, hogy én az egyik legnehezebb egyetemre járok, ő pedig egy egyszerűbb főiskolát sem fejezett be, jó néhány vizsga hiányzott még a diplomájához és nem tanult. Én céltudatos, határozott, szabad, őszinte vagyok, ő pedig egy nyimnyám, határozatlan, befolyásolható, nincs saját véleménye, egyénisége, gyerekes, egy örök álmodozó. Mégis szerettem őt valamiért. Emberileg is megértettük egymást, végül az ő családja vetett véget a kapcsolatunknak. Az ellentétek vonzzák egymást, de a szerelem maga semmire sem elég. Ha túl nagyok a különbségek és főleg, ha elvárod, hogy sok mindenről lemondjon a másik fél, nem fogadod el úgy egészben, ahogy van, akkor nincs jövője a dolognak. Persze egy hobbi nem kell itt, hogy problémát jelentsen. Különben én biztosan nem jönnék össze egy motorossal. Gyűlölöm őket, mert a túlnyomó többség vadul lakott területen és egy hozzám nagyon közel álló ember életébe került egy motoros marhasága. Szóval nálam ez kizáró ok, de hiszem azt, hogy a nők nem úgy hajtanak, mint a férfiak. 22l.

2012. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem kértem,hogy mondjon le a motorozásról,nem is kérném.
2012. okt. 17. 13:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Autóbaleset és buszbaleset is előfordul, sőt repülő balesetek is előfordulnak. Szóval ezét te soha nem ülsz buszra, autóba vagy repülőre??


Ha szereti, akkor miért ne csinálja! jó hogy nem akarod neki megszabni hogy mit tehet és mit nem.

2012. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!