Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit Tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek? A legjobb barátnőmmel ugyan az a pasi tetszik!?!?!

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy sráccal és kb. ilyen "szerelem első látásra" dolog történt mind a kettőnk részéről.

/még nem jöttünk össze a sráccal/

DE a legjobb barátnőm is belezúgott és nekem "sír" hogy mennyire bejön neki ez a srác.

Barátnőm is tisztába van azzal hogy nincs esélye a srácnál de nem adja fel...


2012. máj. 20. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor választani kell. Ezt neked kell mérlegelned, hogy neked melyik ér többet. De az hogy neked nyafog és hisztizik a bnőd, ez elég unszimpatikus. Tudja hogy bejöttök egymásnak mármint te meg a srác? Ha ezt tudja, és nem tud annyira önzetlen lenni hogy félreáll a boldogságod utjából, akkor dönts inkább a srác mellett, és majd meglátod hogy megmarad e a barátnőd vagy nem. Lehethogy először durcás lesz, aztán megbékél majd.
2012. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én őszintén megbeszélném vele a dolgot. Ha tényleg szereted a srácot, és ő is téged (és nem csak dugn.i akartok), akkor a barátnődnek is el kell fogadnia ezt.

Ha viszont annyira nem komolyak az érzelmek, én biztos hanyagolnám a srácot. Egy jó barátnő mindennél fontosabb.

2012. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eheh....velem is hasonló esett meg...14 évesek voltunk a srác meg 18. A barátnőm egy 200 oldalas füzetet tele írt azzal, hogy I love Robi XD Mondanom sem kell,hogy kellemetlenül érintett mikor a srác tudtomra adta,hogy a barátnőm hidegen hagyja, velem szeretne találkozni. Elmondtam a barátnőmnek hogy ha nem vágja fel az ereit emiatt akkor én találkoznék a sráccal...persze nem volt belőle gond a későbbiekben...


23N

2012. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előzőnek: És persze azt felelte h "de igen felvágom" nem?:DD
2012. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a barátnőm is tisztába van azzal hogy bejövünk a sráccal egymásnak.

és nem csak dugni akarunk xD

/b.nőm tudja hogy neki nincs esélye mert elég egoistán hangzik de szebb vagyok meg barátságosabb/

2012. máj. 20. 14:01
 6/8 Ájron ***** válasza:
Akkor szerintem ilyen barátnőre nincs szükséged.
2012. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annál inkább Rám van szükséged :D

Randiztál már démonnal? Nyugi, a lelked úgyis az enyém lesz, ami azt illeti, a barátnőd épp tegnap ajánlotta fel azért, hogy a fiú vele járjon. :)


22/f

2012. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zugedneb válasza:
Tudd meg h a pasinak ki tetszik jobban ha te próbáld elmondani a barátnődnek ha ő ne küzdj tovább én is ilyen helyzetbe vok csak fordítva de a csaj nem akarfa megérteni h nekem a barátnője tetszik ...
2012. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!