Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvelnek jobban a lányok ha igazi tapló vagyok velük?

Figyelt kérdés

Igazából a szüleim elég keményen belém nevelték az illemet és így is éltem úgy 17 éves koromig. Aztán azt kezdtem észre venni, hogy a lányok jobban szeretik a "nemtörődöm/leszarom" stílust. Alapjáraton inkább komoly és intellektuális vagyok, de mégis azok a tapasztalataim, hogy jobban szeretik, ha bunkó vagyok, megalázom és sértegetem őket. Mind a kettő formát elég hatásosan hozom, mert alapjáraton egy cseppet sem foglalkozok mások véleményével és reakciójával. Eddig csak üresfejű, manipulatív, semmit érő barátnőim voltak, akik igazából elég sötétek is voltak. Nem mondom, hogy mindenki ilyen de 70-30 arányban igen.

Miért? Miért jó ez a lányoknak? Miért csak a hülyéket vonzom?

22/F


2012. okt. 19. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma a flegmaság a divat.
2012. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogyha nem tud színészkedni az illető, tehát nem tudja megjátszani magát, akkor a büdös életben nem lesz párkapcsolata. Kérdés, hogy megéri-e ilyen áron. Amúgy a lányok szerintem nem hülyék, hanem semmilyenek. Egy lány, mindig egy konkrét lány, olyan amilyen.
2012. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Eddig csak üresfejű, manipulatív, semmit érő barátnőim voltak, akik igazából elég sötétek is voltak. Miért? Miért csak a hülyéket vonzom? "


Nem a hülyéket vonzod, hanem a hülyéket VÁLASZTOD.

Nagy különbség.

2012. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak izenem.

Az, hogy van választásunk,az egy iszonyatosan nagy illúzió.

Humbug. Crap.

Ellenben abban dönthetünk, hogy szabadidejünkben olvassunk-e, vagy maszturbáljunk.

2012. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Claudia075 válasza:

Választásunk abban van, hogy rendelünk-e egy gondolathoz érzelmet, és azt a fókuszunkban tartjuk-e továbbra is. Nos, ekkor kezdődik a vonzás. És hipp-hopp ott terem a "választott" lány.

Az ún. bunkóság, ha van mögötte IQ, a határozottsággal, a keménységgel, az érzelemmentességgel azonos, ami ugye inkább a férfira jellemző. És ez olyan macsós. Nem tudom, hogy trendi-e... vagy sem. Én 37 vagyok, a férjem 42. És nem divatozunk:)

2012. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pék vagyok és 37 éves, a párom 32, és nincs gyerekünk. Ezt az előző holgynek üzenem. Ellenben a páromak vannak két gyerekei. Ő is nagyon okos, mint én. Értelmiségiek vagyunk a párom gyerekeivel együtt. Aki, az egyik, tanárnak készül. A hülyék nem vonzzák egymást, hanem másokat. Aki hülye, az nem okos.
2012. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az értelmiség nem pék, inkább mérnök, orvos, jogász stb. Gyerek szintén nem lehet értelmiség, mert nincs semmilyen végzettsége, titulusa, ő simán diák. Ugyan okos még lehetsz, de egy okos nem ír olyat, hogy: ,,a páromak vannak két gyerekei" vagy ,,Aki, az egyik, tanárnak készül".

Továbbá e hozzászólás cseppet sem súrolja a kérdésemet, ha már üzensz, akkor privátban.

2012. okt. 19. 23:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmm.. Fogalmam sincs, Nekem sosem kellettek bunkó, tirpák fiúk, férfiak, és azt sem szeretem, ha sértegetnek! Ezt már több férfitól hallottam, de a kérdést inkább azoknak a lányoknak kellene feltenned, akikkel ezt tapasztaltad, Ők csak tudják a választ.. vagy Ők sem tudják..

Mindenesetre érdekes..

Viszont Te legyél csak olyan, amilyennek a szüleid nagyon helyesen neveltek! Nagyon kevés van "belőled", becsülendő vagy! Esetleg körülnézhetsz idősebb lányok, nők között, akik már nem buta csitri módjára gondolkodnak!

2012. okt. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Claudia075 válasza:
Azt azért hozzáteszem a korábbi kommentemhez, hogy a bunkó = IQ-tlan tirpák, szókincs nélküli viselkedés természetesen nem macsós, nem vonzó. És inkább mondjuk úgy: zsák a foltját találja meg. Talán a mai lányoknak alapjáraton a "nemtörődömség", a távolságtartás a férfias, a vonzó, mint a filmeken... A kamaszok szélsőséges érzelem skálán mozognak, és ebbe jócskán benne van a dráma, a konfliktusok, és a viharos kalandok is kellenek. Talán könyvtárban, könyv-zene boltban inkább akadnál kedvedre való lányra. Lehetséges...?
2012. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Claudia075 válasza:
Ui. Elnézést, már nem vagy kamasz, megzavart a 17-es szám, nagyon ráfókuszáltam!
2012. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!