Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem rájöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem rájöttem, hogy miért nem volt eddig komoly kapcsolatom. Hogyan tudnék ezen változtatni? (A nők szerint én egy: "Bunkó, tapló állat vagyok! ")

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy ronda vagyok, vagy valami hasonló, de kb 4 éve egy lány aki tetszett, az pár hónappal megismerkedésünk után úgy hajtott el, hogy te egy "Bunkó tapló állat vagy" Én nem értettem ezeknek a szavaknak a jelentését akkor még, ma úgy fordítanám férfi nyelve, hogy s*ggf*j vagy, vagy egy f*sz. A minap egy másik független forrás is megerősített ebben, egy lány egyszer csak megkérdezte, hogy te mindig ilyen bunkó vagy másokkal, pedig akkor a jobbik énemet mutattam magamból.

A haverok jó fejnek tartanak, szerintem ez a vélt bunkóság abból ered, hogy mindenkit kinevetek aki szerencsétlenkedik, vagy valami magas labdát ad arra lecsapok és nevetségessé teszem. Viszont úgy tűnik, hogy ezt a lányok nem tolerálják. Hogyan kéne ezen változtatni?

Nők közelében fogjam be a pofám és csak dícsérjem őket?

Könnyen kiakasztom a lányokat, néha már elkezdenek dolgokat is felém hajigálni, de én élvezem a szituációt.

Esetleg találhatok kevésbé érzékeny lányokat is akik értékelnék eme tulajdonságomat?


2012. okt. 14. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez jó... :)


Keress olyan csajt, akinek bátyja van, ők mindig jobban "edzésben" vannak.

2012. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kara Niki válasza:
Vannak olyan lányok akik értékelik ezt de nagyon nehéz ilyet találni...És igen a heverjaid ezt jófejségnek nevezik de a lányoknak ez nem mindig jön be...nem szeretik ha valakit a szerencsétlenkedése miatt kiröhögnek meg ilyenek...a lányok közelében egészen máshogy kell viselkeni mint a haverjaid közelében...én kb. egy hónapja változtam meg mert ha úgy nézzük én egy eléggé bunkó lány voltam....de nekem ebben nem segített senki sőt mindenki eltávolodott tőlem...most meg több emberrel vagyok jóba mint valaha...és 2 is megkérdezték hogy leszek e a barátnőjük...szóval csak te tutsz változni ebben senki se segíthet...
2012. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak olyan lanyok, akiket ez nem zavar. Az en baratom pl egyaltalan nem az a fajta, aki ugy erzelmesebb tipus, es nem is a szavak embere. Ha valami problemam van, elmondhatom neki, vegighallgat, de altalaban nem vigasztal meg, mert nem tudja hogy kell. En ugyanilyen vagyok lanyba.

Emelle O meg baromi oszinte, nala nem letezik olyan, hogy tekintettel van barki lelkivilagara, es ezert nem mondja ki amit gondol.

De a tetteivel kifejezi, hogy szeret, es engem szandekosan soha nem alazna meg masok elott. Erre neked is figyelned kene. Amugy a ''magaslabdaval'' kapcsolatban, baromi idegesito tud lenni, ha valaki mindenrol a szexre asszocial.

2012. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Áhh, ismerem ezt a típust, bántó a humorod. Szerintem ezzel nincs nagy gond (én is ilyen vagyok), csak lányok jelenlétében számolj el 10 ig, mielőtt valami szerinted vicceset mondasz, és gondolkodj el rajta, hogy ez bántó lehet-e másnak.

És igen, vannak lányok, akik ezt a fajta humort kedvelik, szóval ne add fel. :)


24/N

2012. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem értek azzal egyet, h keress olyan lányt, aki ezt tolerálja...nem hinném, h mindig minden szituban, mindent...+

hiszen írod is, h neked is származik ebből sok-sok problémád...így inkább próbálj meg változni ezen a téren


mi játszódhat le a lányban: nullának érezi magát egy ilyen helyzetben, akit csak kinevetnek, még arra se méltatnak, h együtt érezzenek velem

egy kicsivel több önbizalommal rendelkező lány pedig: legyintene egyet, és elhajtana


hány éves vagy?

2012. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lányok, ilyen érzékenybb típusok vagyunk. Szeretjük ha megvédnek, de azt nem ha még te viccesnek is találod, de az sértés. Vannak olyan lányok akik önbizalomhiányban szenvednek, és ha nekik ilyet mondasz Ők komolyanveszik és elhiszik! A lányok törödést igényelnek, dícséretet, nem egy olyan beszólást, hogy pl. nagy a füle akkor Dumbó. Remélem segítette. És a hibákért pedig elnézést, telóról vagyok és nagyon picik a betűk.
2012. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy találsz lányt, aki ezt értékeli... nem a férfiak humorával van a bajom, mert alapjáraton szeretem a morbid, sokszor inkorrekt vicceket, na de a mások nevetségessé tétele, lejáratása egy teljesen másik dolog. legalábbis az én fejemben az játszódik le ilyenkor: ha másokkal így bánik, vajon velem hogy fog? nehezen tudom elképzelni, hogy az ilyen emberek, akik mindenkit leoltanak, majd pont engem fognak értékes emberi lényként kezelni. próbáld meg visszafogni magad a lányok között - haverokkal mehet, de női társaságban inkább ne.
2012. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elég "harcedzett" vagyok ilyen téren. Egy csoport fiú között, akik megállás nélkül ostromolnak hímsoviniszta degradáló viccekkel is megállom a helyem és simán kivágom magam különféle visszaszólásokkal, vagy poénokkal, de ez közel sem csábító.

Én elszórakozok velük, oltogatjuk egymást, röhögünk egy sort, aztán annyi. Pontosan tudom, hogy melyik vicc csak vicc, melyik viccnek van valami él a hangjában, ki az aki igazából nem is viccnek szánja, csak röhögnek rajta, de ha valaki udvarolni szeretne nekem, biztos nem örülnék neki, ha ezzel indítana.

Annak meg pláne nem, ha azon ügyködne, hogy megalázzon mások előtt, még ha meg is tudnám védeni magam.


Tudni kell érzékelni a különbséget, hogy mi az a poén, amit még megengedhetsz (és kinek) és mi az, ami már kifejezetten sértő, még annak is, aki bírja. Ezzel nem csak a lányokkal lesz gond, hanem mindenki mással is, nekem is volt ebből egy időben gondom, hogy mindenki megsértődött a poénjaimon, úgyhogy meg kellett tanulnom, hogy ki az aki bírja, ki az aki nem.


21L

2012. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!