Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kiverjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből? én 16lány vagyok, ő meg 35+os férfi.

Figyelt kérdés

szóval lakik a szomszédsagban egy férfi. a szüleim ismerik is,dolgoztak évekig együtt.

és reggelente mindig látom ezt a férfit a buszon,már két éve. nagyon megfogott külsőleg. ő is nézett sokszor,meg mosolygott rám. nem akarok egositanak tűnni,de sok férfinak tetszettem már,többnek mint a korombelieknek

már szeptember óta nem járok úgy,hogy ntalálkozzak vele,de nem bírom,annyira hiányzott a jelenléte

és két napja össze futottunk. köszönt,aztán ő is figyelt a buszrol meg én is raneztem parszor

és egy kis faluban élek,úgyhogy ha csak rámnéz,már attól is megindul a pletyka.

hogyan tudhatnam meg,hogy mit gondol rólam? ha semmit nem akarna, akkor elfelejtenem


2012. okt. 20. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképp felejtsd el, ennek semmi jövője nem lenne, az eléggé abnormális dolog ha egy 35 fölötti pasinak bejön egy 16 éves lány....
2012. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj bele: semmit nem akar.

Részint, ha egy 35+ férfi akar valamit, akkor tesz is érte. Nem olyan, mint a mai puhapöts nyálgépek, hogy somolyognak a sarokban, hátha egy tökös csaj oda mer menni hozzájuk.

Másrészt, gondolom erősen legyezgeti a hiúságát, hogy egy 16 éves kislány így rajong érte. Neki viszont kevés a boldogsághoz, ha "nagyon megfogod külsőleg".


Abban biztos lehetsz, hogy ilyen lakókörnyezetben nem fogja hagyni, hogy egy hamvas pu.nci miatt tönkretegye a pletyka a jó hírét.


Ezt hívják plátói szerelemnek: ne aggódj, idővel elmúlik. Jó gyógyír rá, ha összejössz egy olyan fiúval, akivel bátran fel is vállalhatjátok egymást, és hatalmas lamúrba kezdhettek. :)

16 évesen az a normális, ha mindig szerelmes vagy, csak nem kell mindig ugyanabba.

2012. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog ez,vigyázz magadra.ismerős max sima barát lehet,szerelem soha
2012. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ennyire gáz a korkülönbség?
2012. okt. 20. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Apád lehetne simán..... Szüleid hány évesek? mert hacsak nem kései gyerek vagy akkor max pár évvel idősebbek nála....
2012. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!