Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit Tegyek? Van két jó barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek? Van két jó barátom mindkettő ugyan azzal a csajjal kavar. Mindkettő elmondta, hogy féltékeny a másik pasira. Nem mondtam el egyiknek, hogy tudok mindent. De ha elmondom valamelyiknek akkor másik barátomat biztos elveszítem.

Figyelt kérdés
Ha nem teszek semmit akkor talán mindkettőt ha ez később derül ki.
2012. okt. 20. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszerre mondanád el nekik? Mondjuk valami étteremben, ahol ha egymás nyakának esnek, van biztiőr, aki leállítja őket. Sőt, hívd úgy őket, hogy hozzák el a barátnőjüket is :) Csak a csaj meg ne tudja, hogy mindkét barátod ott lesz, mert akkor nem menne el nyilván :) :)
2012. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is egyszerre kéne elmondanod, úgy a legkorrektebb, így téged sehogysem hibáztathatnak, és ha elég értelmesek akkor egymást sem, mivel itt csak a csaj a hibás
2012. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ők egyébként egymásnak is barátai?
2012. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem maradj ki belőle
2012. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát barátnak nem mondható de jól megvannak egymással 5-6 alkalommal találkoztak . A csajt egy nálam megrendezett házibuliba szedték fel.

Az egyik srác kolegám a máik legalább 20 éves barátom...

2012. okt. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!