Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van párom, de közben egy másik lányt ugyan úgy ha nem jobban szeretek?

Figyelt kérdés

Amikor a párommal vagyok, akkor eszembe se jut az a másik, de mikor nem vagyok vele, akkor folyton rá gondolok és nagyon szerelmes vagyok belé. Mit tegyek? Nem bírnám ki a mostani párom nélkül, de nélküle se bírom :(

18/f


2010. ápr. 12. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mérlegelj, hogy kivel jobb, kit szeretsz jobban, ki ér többet, ha meg van akkor válassz.
2010. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kerüld el a másik csajt....ha szereted a párod akkor maradj mellette.Ha nem szereted csak már megszokásból vagy vele akkor hagyjd el.
2010. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég undorító egy helyzet...

próbáld ki 1-2 hétig csajod nélkül. teljesen nélküle.

utána tudni fogod, hogy fellángoláska volt-e a másik.

2010. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanilyen helyzetben vagyok, és nagyon nehéz mérlegelni kb 1 hónapja ezen gondolkozok, de nem sikerül döntésre jutnom :S remélem neked sikerül, 17f
2010. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is kb egy hónapja, de nemtom, mind a 2 jó csaj és mind a 2-be szerelmes vagyok már:S
2010. ápr. 12. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanez teljesen, mind2 jó csaj, az egyikkel lassan 3 éve leszek együtt, mikor feltűnt az új akkor vele szakítottam és kipróbáltam h milyen vele, 1 hónap után szétmentünk, de most újra próbálkozik, és úgy érzem h hiányzik és örülnék neki ha vele lehetnék, ugyanakkor ott a régi barátnőm aki visszafogadott és vele se akarok rosszban lenni viszont érzem h ez megszokás, de ott hagyni sem akarom, a másik meg már magába bolondított ...
2010. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és én is csak a mérlegelést tudom ajánlani, meg biztosat bizonytalanért ne hagyj ott én majdnem megszívtam vele, csak ez tartja bennem azt h ne lépjek le az újjal, és egyre nehezebb de megy
2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én ezt már megjártam, szakitottam egy másik miatt, mert ugy éreztem belé is szerelmes vagyok. aztán rájöttem, hogy a barátom nélkül nem tudok élni és senki más nem kell. Nagy szerencsémre, visszafogadott és azóta már sok -sok hónapja együtt vagyunk:) csakhát rosszul is elsülhetett volna, soha többet nem csinálnék ilyet..
2010. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!