Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először párkapcsolatod és meddig tartott? Meg milyen volt az első párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Hol ismerkedtetek meg, és hogy kezdtetek járni? Mármint ismerkedés után mennyi idõvel késõbb meg ilyesmi.

Igazából ilyen "elsõ párkapcsolatom" sztorikra vagyok kíváncsi :D Kort és nemet is, köszi! :)


2012. okt. 20. 11:34
1 2
 1/12 cashy22 ***** válasza:
Az 1. 16 de csak jártunk 2 hónapig.
2012. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érettségi után néhány évvel gabalyodtam össze az egyik volt tanárnőmmel, teljesen spontán módon. Én 21 voltam akkor, ő azt hiszem, 37. Elkezdtünk emailezgetni, aztán találkoztunk, sétáltunk, beszélgettünk, majd x alkalom után úgy alakult, hogy egymás mellett ülve összebújtunk, a többi meg már adta magát. Nagyon szép volt, nagyon jó és tanulságos nagyon sok szempontból, sokat tanultam, és sokat is formálódtam ebben az időszakban. Majd' egy éven át tartott.
2012. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is 16 voltam!:) 2 és fél hónapig voltunk együtt! Baráti társaságon keresztül ismertem meg!Megtetszettünk egymásnak de kb egy hónapig csak húztuk a dolgot,mert egyikünk sem mert lépni!:D aztán egy barátnak köszönhetően mindketten elmondtuk,mit is gondolunk a másikról és így összejöttünk!:)

21/L

2012. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13 évesen, de semmi komoly nem volt benne kb. 2 hétig tartott. Mondhatni semmi nem volt benne, online játékban találkoztunk, személyes találkára nem volt alkalom, stb, stb... (többet szerintem felesleges mondanom róla) 15/L
2012. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18 évesen,9 hónapig tartott.
2012. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16 évesen botlottam bele. A suli egyik leghelyesebb pasijaként volt számon tartva. Nekem tetszett titokban már 15 éves koromtól. Sosem gondoltam volna hogy rám néz valaha is, de aztán egyszer megszólított. Aztán úgy 1 hónapig randizgattunk és végül összejöttünk. Az érettségi végéig voltunk együtt... ő szakított velem. Az egész kapcsolatunk olyan volt, mint a romantikus filmekben. Nyálas hasonlat, de tényleg:D

21/L

2012. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hááát... :D

Az első, amit párkapcsolatnak HITTEM, az 15 éves koromban volt, "jártunk" 3 hónapot, ami annyiból állt, hogy 2-3 hetente egyszer találkoztunk, akkor is úgy, hogy velünk voltak az ismerőseink. Azt hiszem összesen kb 10 percet töltöttünk kettesben a 3 hónap alatt, aztán megüzente, hogy elhidegültünk egymástól. Ez volt a szakítás. :D Nem emlékszem, hogy bármikor is közel lettünk volna, hál' Istennek szájrapuszin kívül nem is történt semmi. :D Úgyhogy ez igazából nem is nevezhető párkapcsolatnak szerintem. :)


Az első IGAZI párkapcsolatom pedig 16 éves koromban kezdődött és azóta is együtt vagyunk. :)

21L

2012. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 voltam, ő 18, 1 év 3 hétig tartott. Apám cégénél volt gyakorlaton, akkor zúgtam bele, de csak következő évben kezdtünk randizgatni. Én kezdeményeztem a szakítást, mert már nagyon elegem volt belőle. 2 héttel a szakítás után egyik unokatesómra azt hitte, hogy új udvarló, ezért lek*rvázott... (23L)
2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15éves voltam amikor épp rocker korszakomat éltem és minden hónapban megvettem 1 bizonyos rock újságot. Volt benne 1 társkereső rész ahol is rábukkantam 1 hirdetésre. Egy 29éves hardcore zenekar frontembere keresett párt magának. Gondoltam írok neki levelet, barátok még lehetünk...:) Aztán neten kezdtünk el beszélgetni mivel messze volt (ő székesfehérvár, én miskolc).15 évesen nem mertem elmondani hogy egy 15 éves kis csitri vagyok aki épp rocker korszakát éli ráadásul nem vagyok 1 vékony bombázó ezért beetettem hogy vékony 18 éves csaj vagyok...szánalmas tudom.. :D Aztán 4 hónapnyi beszélgetés után közölte, hogy most elindul kocsival és meglátogat. Nem volt mit tenni bevallottam neki, hogy 15 éves vagyok, magas, de kövér lány....viszont őt nem érdekelte és elindult hozzám. Totál berezeltem, de aztán kiszállt a kocsiból és szerelmes lettem :D Magas, agyon tetovált, izmos...baromi sármos pasi. Nálunk töltött pár napot, akárhova mentünk a plázacicák meg minden csaj csak bomlott utána...aztán gondoltam mit akarok én 15évesen egy 29éves férfitól. Anyámmal nagyon jól kijött, mindenki kedvelte, végül úgy adódott hogy összejöttünk. Én 16 voltam ő 30. Ekkora korkülönbséggel is baromi jól kijöttünk. 1 évig voltunk együtt, aztán én szakítottam vele...! De azóta is jóban vagyunk. 21/L
2012. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, ő 16, és, habár egy suliba jártunk, neten találtunk egymásra. :) Eleinte msn-en beszéltünk rengeteget, suliban egymásra mosolyogtunk, megnéztük egymás edzéseit, aztán 2 hónap múlva sor került az első randira is, attól kezdve pedif szinte azonnal egy pár voltunk.

Nagyon jó volt eleinte, imádtuk egymást. Mindenki szerint nagyon aranyosak voltunk. Napi rendszerességgel találkoztunk. Aztán elkezdtek kiütközni a problémák -örökös féltékenykedés, kisebb-nagyobb viták stb. A végén én beleszerettem valaki másba... Rengeteget kinlódtam, próbáltam úgy kijönni az egészből, hogy senkinek se fájjon. De nem sikerült... Amilyen szépen kezdődött, plyan csúnya véget ért.

Remélem, azóta megbocsátott.

2012. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!