Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először párkapcsolatod és meddig tartott? Meg milyen volt az első párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Hol ismerkedtetek meg, és hogy kezdtetek járni? Mármint ismerkedés után mennyi idõvel késõbb meg ilyesmi.

Igazából ilyen "elsõ párkapcsolatom" sztorikra vagyok kíváncsi :D Kort és nemet is, köszi! :)


2012. okt. 20. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mi számít párkapcsolatnak? akivel "jártam", az 3 hónap volt, és 18 voltam akkor. Ő 16 :) Egy helyen dolgoztunk, nyári meló volt, én vittem vissza a munkaruhát, ő meg már jött kifele. Amikor ott dolgoztam, ő szabin volt, tehát akkor elkerültük egymást, és második alkalomra is pár percen múlt :) az 3 hónap volt. Én vagyok a nőci :)

Az igazi párom 19 évesen ismertem meg, ő akkor volt 27. Nekem a kuzinja tetszett, neki 3 éves kapcsolata volt :) 20 éves voltam már, mikor kezdtem rájönni, hogy iszonyúan beleszerettem, de nem mertem beleélni magam a barátnője miatt sem, meg általában nem volt szerencsém a pasikkal, féltem a csalódástól :) Aztán csak összejöttünk nagy nehezen. Lassan 5 és fél éve együtt vagyunk, 4 és fél hónapja házasodtunk. Nekem ő volt az első férfi az életemben :)

2012. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom 21 évesen volt. 2 és fél hónapig tartott. Én szakítottam. Igazából megijedtem az ő érzéseitől. Mai napig szánom-bánom, mert ő lett volna az ideális férj számomra. Nem sokkal ezután megismerkedtem egy másik sráccal. Ő már csak másfél évvel volt fiatalabb nálam. 2 évet jártunk, viharos kapcsolatunk volt, tűz és víz voltunk. Ő a fellegekben én a realitás talaján. Őt anyu meg apu elkapatta, én napi sok órában dolgoztam. Elég csúnya szakításunk volt második nekifutásra. Azóta kibékültünk, de megmaradtunk valami baráti szinten. Megbeszéltük, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Azóta nem is volt párkapcsolatom. 24/L
2012. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!