Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pár már hosszabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár már hosszabb ideje állandóan csak együtt van, nagyobb az esélye annak, hogy előbb-utóbb szakítanak?

Figyelt kérdés

Lehetséges?...És ha netán így lenne, megérné lassú közelítéssel ezt a javamra kamatoztatni?



19/F


2012. aug. 7. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
azt akarod, hogy valakik szétmenjenek? Hát tudod, semmire sincs biztosíték, meg az ellenkezőjére sincs. De a 20-on évesen kezdett kapcsolatok nem biztos, hogy a sírig tartanak.
2012. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Esetleg a komolytalanság miatt? Mert még elvileg ez is "diákszerelem" lenne?
2012. aug. 7. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ha igazán szeretik egymást és jól kijönnek, akkor simán működhet hosszú ideig, anélkül, hogy szakítanának. 22/L 4 éve boldog kapcsolatban.
2012. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. aug. 7. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. De még sokat változhatnak. Persze van ellenpélda is, szüleim 16 éves koruk óta együtt vannak...
2012. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem tudom mit csináljak...Szeretem nagyon a lányt, de nem lenne túl szép dolog, ha csak úgy "lerohannám", mert lehet, még annyiba se nézne, mint eddig (de az is lehet, hogy megértené az őiránti érzelmeimet..nem tudom)...A lényeg, hogy várok, hátha eljön az én időm egyszer...
2012. aug. 7. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne várj arra, hogy egy adott esetben jól működő kapcsolat tönkremenjen. Pazarolod az idődet. Ráadásul ideológiát gyártasz magadnak arra, hogy miért nem ismerkedsz. Ez pedig nem jó:)

Igenis éld a saját életedet, lehet, hogy később egy egész más helyzetben majd összefutsz ezzel a lánnyal, és a tiétek lesz a világ:)

2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem igazad van. Megfogadom a tanácsod és köszi!:)
2012. aug. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!