Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek az osztálytársnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek az osztálytársnőtökkel?

Figyelt kérdés
a csaj eléggé nyíltan a tudtomra adta hogy összejönne velem..és én is de félek egy picit ...osztálytárs tabu téma nem? 17/F

2012. okt. 21. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem már mértz lene az?Ki mondot neked ilyet?
2012. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak a suli elvégzése után.Addig nem
2012. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nem tabu téma. én összejönnék lány osztitársammal
2012. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
házi nyúlra nem lövünk :D ezt mondták páran..
2012. okt. 21. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a többiek nem kíváncsiak rátok.Senkit nem érdekel a szerelmi életetek ami a suliban is lenne.Na meg ha összevesznétek és szakítanátok kerülnétek egymást.Nem jó ez egy osztály közösségben.
2012. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként egy buliban smároltam vele és ez útán kezdett úgymond "nyomulni"..egyébként benne lenne abban is hogy lefekudjunk..ezt is a tudtomra adta :D szoval milegyen? osztálytársilag lefekudhetunk egyszer nem? :D
2012. okt. 21. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Végül is nincs megtiltva.
2012. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne használd ki ha nem érzel iránta semmit!
2012. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 adom

de ma mar sztem nyugodtan kihasznalhatja az ilyen kis ribancokat akik onkent felkinaljak magukat akar szexre.. az ilyenekert nem kar!

csak kar h az osztalytarsad, mert ez elobb-utobb problemat szul.


De ha osszejonnel vele, hajra...! Tartasa biztos nincs:D

2012. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi nyáron szakítottunk osztálytársnőmmel, de ettől függetlenül ugyanúgy egymás mellett ülünk, ugyanúgy megbeszélünk egymással mindent (még a párkapcsolatainkat is), ugyanúgy iszogatunk néha és ugyanolyan jóba vagyunk mint a kapcsolatunk előtt. Csak ugye ehhez a szinthez fel kell nőnie mindkét félnek. Ha nem vagytok túl erősek a megbocsátásban és továbblépésben akkor tényleg csak szexkapcsolat legyen köztetek, ha jól teljesítesz azzal még a hírnevedet is növelheted. :)
2012. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!