Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig azok a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a fiúk tetszenek, akik foglaltak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
aki párkapcsolatban van annak sokkal jobb a kisugárzása és ez hat rád.
2012. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tiszaföldvár messze van tőlem. Amúgy meg nem szeretem a bátortalan fiúkat.
2012. okt. 21. 19:40
 13/15 A kérdező kommentje:
Pár embernek, úgy Dariusnak is nagyon igaza van. (sajnos)
2012. okt. 21. 19:42
 14/15 yugym ***** válasza:
Hú én olyan pasi vagyok rengeteg értékem van és mások is így gondolják csak annyi , hogy várom a nagy ő-t.
2012. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én egyedül vagyok mindig, jó pasinak számítok, de nincs barátnőm és mindig azt kamuzom, hogy van, ha egy lány akar tőlem valamit. Az igazi ok, hogy negatív, hitetlen és antiszociális vagyok, és unom/utálom - nemtől függetlenül - az emberek nagy többségét.
2012. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!