Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakiknek bejött, a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakiknek bejött, a netes társkeresők vagy alkalmazások?

Figyelt kérdés
nekem nem jön össze 1 kapcsolat se.
2012. okt. 21. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert 20x annyi a pasi mint amennyi a no es azoknak isnagy resze unatkozo feleseg
2012. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg a barátomat. Szerintem nem rossz ötlet.
2012. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló:Pü-be az összejövéseteket leirnád nekem
2012. okt. 21. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is neten jöttünk össze a párommal. 17 voltam ő 19, azóta is együtt vagyunk több mint 9 éve.
2013. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mocsok27 válasza:
igen én nekem igen párommal mai napig együtt vunk közel 3éve mi is ugy ismerkedtünk meg mai napig jol megvunk már 1éve együtt lakunk stb boldogok vunk!sok sikert neked is, csak öszitén és sikerülni fog!!!
2013. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!