Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy békén bennünket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén bennünket az exe?

Figyelt kérdés
Kibékültem újra a barátommal, de volt 1,5 szünetünk. Közben fél évet járt egy másik lánnyal, de dobta miattam mert még mindig engem szeret.Összejöttünk megint, de az ex csaja szét akar minket választani. Üzenget a facebookon nekem meg minden. Miért csinálja ezt?
2012. okt. 21. 16:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
na én már csak ezért se szeretem a windows-t
2012. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
kinek üzenget?és mit?
2012. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
Valszeg oka van rá.Lehet jóba vannak.Mit üzenget?Kifejtenéd?Kevés az infó,amit leírtál!
2012. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nekem üzenget, és mindenféle hülyeségeket. Inkább megjegyzéseket tesz rám, és a környezetemre. Pl. hogy ne bízzak a barátocskámba mert hazudozik össze vissza nekem. Ilyeneket.
2012. okt. 21. 16:47
 5/31 anonim válasza:
Kérdezd meg szépen,mire gondol,miért ne bízhatnál benne.Ex csaj,az odáig oké.De lehet többet tud mint te.Nem?
2012. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mit tudhat amit én nem esetleg? Mielőtt szakítottunk 4 évig voltunk együtt. Mire gondoltál?
2012. okt. 21. 16:52
 7/31 anonim ***** válasza:
Ja ...hogy veled volt sokáig és nem az ex-el.Az más...Azt írod,szét akar szedni,meg a barátod hazudozik.Kifejtenéd?Így nem lehet egyértelműen választ adni.
2012. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hogy pl. engem szeret, de más csajokkal kavar, meg flörtöl velük ami esetlegesen őt takarja. Ami a barátom elmondása alapján nem igaz. Azt mondja, hogy már nem érdekli az a csaj.
2012. okt. 21. 17:02
 9/31 anonim ***** válasza:

És te hogy látod?Megbízható a barátod,vagy félrelépős típus? nMeggyőződtél arról,hogy a párod mond igazat? Úgy értem:a párodon kívül kérdezgettél másokat is? Pl:személyesen beszéltél az exel,hogy ez mire jó? Mert lehet jó szándékú szétválasztás is-bocs,ne vedd sértésnek-ha történetesen tényleg flörtöl vele.

Egyet tanácsolok:mivel tudjuk "nem zörög a haraszt"-nézz utánna az ex állításainak.És tiltsd le.A face-ről le lehet tiltani bárkit.

2012. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
A 4 év alatt amíg együtt voltunk soha nem lépett félre, és ezt biztosan tudom állítani. Én hiszek neki. Bízom benne. Az exel nem beszéltem, és nem is fogok. Én úgy veszem észre, hogy fáj még neki, és hogy nem tette túl magát a barátomon. De miért csinálja? Ez neki jó?
2012. okt. 21. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!