Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban eljön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban eljön az hogy haggyanak békén egEdül akarok lenni? ázért gáz mert már házas vagyok. Már nem szeretem a szagát

Figyelt kérdés
Ez volt eddig mindig. De azt hittem a hazassag örökké tart. De már utálok egy ágyban aludni utálom azt hogy egész nap itthon van hétvégén utálok mindent egyesül akarok lenni!!!
2012. máj. 6. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem minden kapcsolatban. Ez azt jelenti, hogy már nem szereted a párod. Lehet jót tenne ha egy ideig külön költöznétek, és úgy találkozgatnátok. Szerintem nem kell rögtön elválni. Erre is van megoldás, sok munkátokba fog telni, főleg párodnak, de újra felmelegíthetitek a kapcsolatotokat.

Esetleg, megbeszélheted vele mint írtam hogy most egy darabig külön akarsz lakni több saját teret akarsz. Mindenképp gondolkodj el rajta hogy mi az ami miatt idáig elfajultak benned az érzések. Mi az amiből eleged van tulajdonképpen? Pl. nem segít semmi otthon a férjed, vagy túl sokat vagytok együtt, vagy teljesen megváltozott, vagy mi az ami miatt ennyire kiszerettél belőle?

2012. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ez volt eddig mindig, akkor miért házasodtál meg vele?

Egyébként férfi vagy nő vagy? Mit jelent az, hogy a párod "egész nap otthon van", egyáltalán nem is dolgozik?

2012. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nem vagytok sosem egyedül. A házasság nem azt jelenti, hogy onnantól sülve-főve együtt kell lennetek.

Mi például minden hónapban legalább egyszer elmegyünk a szüleinkhez, egyedül. Ha ez nem esik egy hétvégére, akkor két hétvégét is külön töltünk. A mostani hosszúhétvégén például ő elutazott, én itthon maradtam, és nem csináltam mást, csak élveztem az egyedüllétet. Aztán meghívtam a húgom, és két napot eltöltöttünk együtt, mint régen.

Nyáron mindig legalább egyszer egy hétre elutazunk külön nyaralni: én a barátnőimmel bulizni, ő a barátaival lanolni.

Persze, mindenkitől megkapjuk, hogy hogy képzeljük ezt, így nem lehet élni. De a jelek szerint mégis lehet, sőt sokkal könnyebb így. Azt ajánlom, ti is szakadjatok el kissé. Menj el a barátaiddal szórakozni, hétvégén látogasd meg a szüleid. Egyedül. Utána sokkal jobb érzés találkozni :)

2012. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok azt hittem ez örökké tart.de szeretem amugy csak ne kelljen folyton együtt lenni.való an jo lenne külön lakni vagy hetvégen meetnék el. Utalom az egeszet.
2012. máj. 6. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, meguntad. Lekattantál róla. Egy kis időt külön kéne tölteni.
2012. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De szeretem egyébként
2012. máj. 6. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem mész el hétvégén? Én most is leléptem a hétvégére, igaz azért, mert összevesztünk. Egy barátnőmnél aludtam, mint régen :) Ilyet te is nyugodtan megtehetsz.
2012. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen természetes, nekem is szükségem van néha egyedüllétre, amikor olvasgatok, fejtek, és nem a másikkal vagyok. nem kell minden pillanatban együtt lenni. neki nincsenek hobbijai, amik téged nem érdekelnek? barátai? szerintem beszéljétek meg, hogy x. időközönként egymás nélkül töltetek egy kis időt.
2012. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!