Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A Barátom,szeret játszani ezzel nincs is baj,de 2 hete állandóan a munkatársával játszunk a munkahelyén mindennap hétvégén is és este vagy hajnali 1 ig minden egyes nap,jó barátnő akarok lenni,de alig vagyunk itthon és együtt,mert mindig a munkatársával van és a munka helyén játszunk,muszáj nekem is hogy érezze,hogy vele vagyok,most 4 napot ünnep van örülök,hogy nem kel dolgozni,de alig voltunk itthon most is elment játszani,de nekem már nem volt kedvem 2 hét után munka után oda rohanni és játszani,még hétvégén sem,és most nem mentem,mert már itthon akarok lenni,és pihenni,de mondtam neki hogy akkor én nem megyek,és meg sértődött és úgy ment el,hogy be csapta az ajtót,és meg haragudott? Szerintetek ez baj?(ja és ma ünnepelnünk kéne) mert új munka helyem van és sokkal jobb,vettem is pezsgőt,de hívta a munkatársa,hogy akkor jössz játszani,és igy itt is hagyott,most vagy hajnali 3 ig egyedül maradok..:(

#barát #mindig játszik
2012. okt. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
jézusom...ez egy gyerek...beszélj vele hogy te is ott vagy nem csak a játék...a valóságban kéne élni
2012. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írási hibákért,csak már ideges vagyok,hogy mindennap fáradtan ott kel lennem. és játszani,de most nem megyek 2 hét után és már baj van.szerintetek velem van a baj? mennem kelet volna inkább?
2012. okt. 21. 16:58
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,épp ezért szeret játszani,mert az nem a valóság,és most itt hagyott ami nem baj,mondtam is neki,hogy ne mindig a játék legyen,de szarik rá,és akkor ideges és tör zúz..már szeretnék mást csinálni.és ha ezt mondom neki akkor felteszi azt a kérdést,és mit akarsz csinálni,mondom elmenni valahova,inni beszélgetni stb,de azt mindig csináljuk ez a válasza rá..:(((
2012. okt. 21. 17:00
 4/5 A kérdező kommentje:
és én hülye veszem a pezsgőt,kedveskedem,ja és azt nem tettem hozzá,hogy ha elis megyek vele játszani,akkor is le csesz hogy NE UGY JÁTSZ STB AKKOR IS HA OTT VAGYOK LE SEM SZAR!!! UNOM MÁR.MINDIG VESZEKSZÜNK JÁTÉK UTÁN,DE EGY TÖKÉLETES BARÁTNŐ AKAROK LENNI,DE NEM ELÉG!!:(((
2012. okt. 21. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerepjáték vagy micsoda? Függőség-gyanús...
2012. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!