Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátom...mikor kettesbe vagyunk vagy az én barátaimmal akkor nagyon kedves velem...De ha az ő haverjajival akkor hozzám se szól :( Néhány haverja előtt persze igen de a nagyrésze előtt nem.:C Nagyon fáj...

ui.: Nagyon szeretem nem akarom hogy vége elgyen


2012. okt. 9. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagytok 14 évesnél idősebbek, ugye?
2012. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1.

Nem feltétlen kell ehez fiatalnak lenni. Nekem 22 éves pasim volt ilyen. Sőt. Ő ha hpzzám is szólt, lekezelő volt és bunkó. Kettesben meg "ügyülübügyülü" meg minden

2012. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jaj:( Hát ez tényleg nem túl jó. Velem még nem volt ilyen szerencsére, de nagyon rosszul esne.

Hát szerintem ha nem lehet vele megbeszélni, akkor ne találkozz azokkal a haverjaival.

2012. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

megvédeném én is a kérdezőt

nekem a párom 25,én 22,és nálunk is ez van


barátok,ismerősök előtt velem is máshogy viselkedik

2012. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát igen....velem nem bunkó....de hát nagyon furcsa mert ketteseben emg ott magyarázz h menniyre szeret a haverjaji előtt meg mintha nem is ismerne.:O:C
2012. okt. 9. 14:21
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és kedves 1.;) Szerintem ez nem korttól függ.;D
2012. okt. 9. 14:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Szeritnem dobd
2012. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint,így akarnak menőzni.

Bár lehet a társasággal is baj van,mert sokszor leszólják az embert,ha kedves,tisztelettudó a párjával,mondván hogy "papucs'!

Meg erről lehetne még beszélni,sokaknál az is menő,ha persze egyáltalán nincs ott a barátnő,hogy úgy beszélnek egymásközt a párjukról,h "de megbactam az asszonyt az este!"

2012. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele.. nem hiszem, hogy miattad van, sokkal inkább a barátainak szól a viselkedése. Talán nem akarja azt éreztetni velük, hogy kevésbé fontosak, ha van valakije. Vagy nem akarja, hogy cikizzék, amiért turbékoltok.:) Majd idővel megtalálja az egyensúlyt. De ettől még nagyon szerethet téged.
2012. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan konkrétan,hogy a párom,meg a haverjai kártyáztak,én sosem kártyáztam,és eleinte szerencsétlenkedtem,ő meg lecseszett előttük,hogy "de hülye vagy!"

Bár ők rendesek voltak,mert kiálltak mellettem,hogy "még sosem játszott,ne oltsad már!"

Azóta engem ugyan hívhat játszani!

2012. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!