Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok mérges, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges, vagy nem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a volt barátnőm, akit ma már nagyon utálok, összejár mostanság a bátyámmal...elfogadnám. Nem szeretik egymást, csak összejárnak. De múltkor mikor felmentek, a csaj behányt a wc-be, utána visszament csinálni tovább. Remélem értitek, hogy maga a TUDAT, hogy ezzel a lánnyal...PONT ezzel a lánnyal jár össze. De a csajnak is lenne több lehetősége pasik terén, és pont nálunk kell csinálniuk, ahol még van 2 kisgyerek is...

Most ez a mai világba ennyire elterjedt dolog lett, ezt nekem el kellene fogadnom? Mert én kiakadok ezen, de nagyon. Én TUDOM, milyen érzés érzelem nélkül csinálni, mert egyszer összejött nekem is egy ilyen. Borzalom...elképesztően semmitmondó, szánalmas érzés, hogy csak tárgyak vagytok egymás számára.


2012. okt. 21. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én 19/L
2012. okt. 21. 21:22
 2/7 MurdR válasza:
Ebbe a szituációba bele sem tudom képzelni magamat.
2012. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MurdR válasza:

Ja hogy Te lány? akkor változik a szitu :D szerintem ne vegyél róla tudomást, és kész. Ha a bátyádnak rá van szüksége akkor mosolyogj rajta egyet és lépj tovább.

(karmoldd ki a szemeit!!! :DDD)

2012. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma nagyon felbasztam magam ezen...nem érdemes? nem tudom, pedig annyira bekevernék a csajnak egyet. Azt hiszi bármit megengedhet magának, mert se testvére, se apja. Senkivel nem kellett soha megosztoznia, mindent megkapott. az van, hogy az anyjával élnek ketten, és mért nem oda mennek el?? Lenne hely bőven...
2012. okt. 21. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy dühös, de az a p*csa nem ér annyit h ezen rágódj! Neki rosszabb ettől nem? =) Ugyan most nem, de később visszanézve ez nembiztos hogy erre büszke lesz.
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez mennyire borzalmas, az nézőpont kérdése. Ugyanúgy, mint a cigi, alkohol és más. A legésszerűbb, ha addig hidegen hagy, amíg téged nem érint. Ha az zavar, hogy nyomokat hagynak, vagy lentről is hallani már más kérdés, akkor nyilván jogosan zavar. Döntsd el, hogy rád fújják-e a füstöt.
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez durva.. Megértem h mérges vagy :S
2013. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!