Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a páromra? Írt az exének egy levelet.

Figyelt kérdés

Párom szülei ugyababban a lépcsőházban laktak (és jóban voltak) az exe óvónőjével. Hétvégén meghalt a nő (60 év körüli volt), ki volt rakva a lépcsőházra egy cetli.

A párom irt az exének egy levelet. Nagyon haragszom rá, mert nem az ő dolga értesíteni az exét.

Csak ennyit írt: "Szia! Meghalt XY, aki az óvónőd volt. Temetése z napon lesz a temetőben w időpontban."


Azt mondta, túlreagálom. Mióta szakítottak, soha nem kereste, nem is hozta szóba. Köszönni is csak akkor köszönt, ha az ex köszönt előre.


2012. ápr. 3. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jogos. Valóban nem az ő dolga, de talán ennyire nem kellett volna kiakadni. Hanem csak megmondani, hogy jól van, írjál, de szerintem nem a te dolgod. És pont.
2012. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi, hogy megírta a temetés időpontját, ne haragudj rá.
2012. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire fel ez a nagy hiszti. Nem azt írta, hogy menjenek együtt a temetésre...akkor jogos lenne, na de így? Nem tartja vele a kapcsolatot, akkor nem tudom mi a problémád.
2012. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Mi van ha most elkezdenek levelezni?!
2012. ápr. 3. 16:47
 5/77 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, levélben fognak dugni!!!
2012. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenért haragudni bunkóság a részedről. Ebben semmi sincs. Jó hogy nem olyanért kivágod a hisztit, hogy a közértben a Mari néni rámosolyog a párodra, mikor átnyújt 20 deka párizsit...

Rendes volt a párodtól, hogy értesítette, ebben semmi nincs. Ha nem volt bent az újságban, vagy nem olvassa, lemaradt volna a temetésről.

2012. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 10? Jesszus, ha leveleznek! Szerintem elmennek mindketten a temetésre és halott óvónéni teteme fölött csókolóznak! Nooormális vagy?
2012. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért tuti nem haragudnék meg rá. Inkább figyelmes tőle.
2012. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jogos, hogy hözöngsz, semmi olyat nem tett, amit bárki is rossz néven vehetne.

NEM privát levelet irt, csak közölt vele egy kellemetlen eseményt.

HA én lennék a helyében, akkor nagy ivben kirúgnálak, ennyire érzéketlen bunkó lényt nem nagyon lehet másikat találni, mint amilyen te vagy.

2012. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
A párom nem megy el a temetésre, csak a szülei.
2012. ápr. 3. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!