Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ezt most fenyegetésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt most fenyegetésnek kéne vennem?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan másfél éve vagyunk együtt. Én 18/L, ő 21/F. Van egy lány a mukahelyén, aki folyamatosan a nyakába liheg.. Cicafiúnak szólitja, a multkor még a fenekét is megfogta a barátomnak, most meg a legújabb húzása, hogy barátomnak az egyik füzetébe, amit a főnökének kell leadnia, beleirta, hogy "Szeretlek Cica"...

Nem tudom, hogy most röhögjek-e a csajon, mert a párom ezt teszi, és elmondta, hogy csak engem szeret, meg hogy ezeket a dolgokat nem is veszi fel a másik lány részéről.. :/ Gondolkoztam, hogy irjak-e levelet annak a nőszemélynek, de inkább nem süllyedek le a szintjére..

Szerintetek érdemes vele foglalkoznom? Vagy tényleg csak arra koncentráljak, hogy a párommal boldogok vagyunk, és minden hepi? :)

Előre is köszi a válaszotokat :)


2012. okt. 21. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak legközelebb ne hogy azt írja "Jó volt tegnap este Cica".
2012. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én már rég széttéptem volna a helyedben. A párom a gyengém. Ő csak az enyém és senki másé. Elég lenne 1 beszólás neki valami csajtól és az megkapná a magáét! :) Te se hagyd magad! Ha a párod nem lép, akkor neked kell lépned! Semmiképp ne hagyd. Rossz vége is lehet.
2012. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, igazatok van.. De akkor most irjak neki vmi "szép, kis levelet"? :D vagy személyesen intézzem el?
2012. okt. 21. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már a cica beszólásért is ölni tudnék. Rühellem, ha hülye p.csák mindenféle degenerált becenevet aggatnak rám. Gondolom a csaj is olyan selejt, aki akkor mozdul rá valakire, ha kapcsolatban van, mert akkor már nem ő az ügyeletes jó csaj.
2012. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megmondanám a páromnak, hogy örülök hogy neki vicces, de nekem már túlzásokba esik a csaj és állítsa le. Amúgy is felhúznám az agyam, hogy miért enged ilyeneket, h fogdossa a seggét. Nekem kicsit furcsa lenne... fordított esetben te engednéd, hogy férfi munkatársad cicának hívjon és fogdossa a segged úgy, hogy párod látja? -.- ha meg nem hajlandó leállítani a csajt, akkor erősen elgondolkodnék, hogy nincs-e valami köztük esetleg: nehogy az legyen, hogy jól szórakozik a csaj hogy milyen vak vagy és hülyének néznek


Bocsi, hogy ilyeneket írtam, csak párszor már pofára estem :)


23/L

2012. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolónak teljesen igaza van.
2012. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az, bíztassátok csak, hogy hisztizzen, rontson rá a másik csajra, mint valami habzó szájú, veszett kutya. Így biztos nem fogja maga mellől elüldözni a saját pasiját.

Kérdező: sajnos az van, hogy ha hülye leszel, akkor bizony a barátod vonzalma megrendülhet irányodban. Egy túlzottan agresszív húzással elérheted, hogy a másik csaj pártját fogja.

Inkább beszélt meg a barátoddal, hogy próbálja meg leállítani, hiszen állítása szerint ő is csak röhög rajta (ezt esetleg elmondhatja a csajnak is, hogy nevetséges, hátha magába száll).

Ha a csaj továbbra is idióta, akkor a barátod szólhat a főnökének, hogy nem tud tőle dolgozni.

2012. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszélek a párommal. Igazatok van, köszi szépen a segítséget! :)
2012. okt. 21. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Arra is lehet gondolni, hogy a csaj egyáltalán nem vonzódik hozzá, csak szívatja, és jól kiröhögik. seggfogás, főnök füzetébe írás. stb.

Hogy mi a helyzet, azt úgy tudod kideríteni, hogy érte mész a munkahelyére és a csaj előtt ölelkezel, csókolózol a pároddal.fél szemmel lehet a csajszira sandítani.

Esetleg az is okos húzás lenne, hogy a pasidnak megkéred, hogy hívja meg a cicababát ő meg amikor boldogan megy hozzá, akkor végignézheti a műsort, hogy mennyire szeretitek egymást, és esélye nincs. Ebben az esetben az lenne a legnagyobb szívatás, ha végig nagyon kedves lennél vele, talán a végén egy cicababázással végleg elsüllyesztenéd. :)

Használd az eszedet, ne az indulat vezéreljen, és ne is hisztizz!

2012. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!