Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz érzéssel tölt el, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz érzéssel tölt el, pedig tudom, hogy nem kéne komolyan vennem. A Facebook tönreteszi a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Sosem voltam olyan lány, aki kirakja, teszi magát, a népszerűségre nem igazán hajtok. Nincsen olyan képem, amin kidobnám a mellem, vagy fürdőruhában pózolnék. Legtöbbször az arcomról van kép, azt is szeretem nem szokásos módon készíteni. Nem azért, mert prűd vagyok, csak szerintem felesleges kirakatkodás, amit sokan művelnek, olcsóság. Ami idegesít hogy a barátom elvileg engem szeret, elég sokat FB-ozik, és persze nézegeti a többi csaj ilyen jellegű képeit. Régebben (amúgy szerintem rémronda) csajok fél albumait végig lájkolta. Most is látom sokszor, hogy a suli fitneszmacájának kedveseket írogat. Ilyenkor kicsit elegem lesz, csúnyának érzem magam, mintha nem lennék elég, alapból úgymond elvagyok magammal, de ilyenkor nullára csökken az önbizalmam. Tényleg akkor valaki az ember, ha minél jobban néz ki és kiteszi magát?
2012. jan. 15. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég szemét a barátod. Én amikor éppen kapcsolatban voltam és megtetszett egy kép, akk privátban közöltem a lánnyal, pontosan azért, h a páromnak ne essen rosszul.
2012. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolataidra reagálva:

1.Igen, innen a gykból kiindulva a fb tönkreteszi a kapcsolatokat.

2. Sajnos abban is igazad van, hogy a mai elkurvult világban a magamutogatós emberek számítanak valakinek. A legtöbb helyen. Véleményem szerint értelmes normális ember az ilyet lenézi.

3. Az igazi problémára: Próbáltál beszélni erről a pároddal? Azt ne felejtsd el, hogy az ilyen csajokat csak MEGNÉZI, de veled jár. Valószínű nem véletlen csak megnézi őket, és nem véletlenül Veled jár.

2012. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Másik ilyen közösségi oldalak is egyébként tönkreteszik a kapcsolatokat, vagyis nem a közösségi oldalak, hanem inkább azok akik oda regiztek "tisztelet a kivételnek."

Nem hinném, hogy csúnya lennél és még az önbizalmad se csorbuljon, hanem hidd el nekem a pasik általán ha kapcsolatban vannak ha nem akkor is ráírnak lányokra, mondjuk nem mindegy, hogy mit az igaz, de ez még nem jelent semmit. Amúgy szerintem üljetek le és beszéljétek meg szépen kettesben a dolgot, mondd el neki is mi bánt téged, mi nem tetszik neked és ezen a viselkedésén javítson. Ha szeret téged igazán akkor megteszi neked. 26/L

2012. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ezért nem akarok fészezni.
2012. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezért is tartom f*szságnak a fészbukot...
2012. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a Facebook egy szar...utálom is de nagyon....olyannal nem járok akinek van :D vagy miattam törli.
2012. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag a sok matyis tini megkapja ingyen, fürdőruciban a suli csajait vizuálisan, felnőtteknél már kevesebb ilyen képet látok. De naponta zúdítja mindenki a pózer képeit, minél előnyösebben feltüntetve magát. Most tudom, hogy pasi, nem okolhatom miatta, ha valami csinos csaj képe agresszívan ott díszeleg a hírfolyamában, persze, hogy rákattint... De valamiért na, nem esik jól az embernek, ha ezt többször nézegeti, dícséri.. Ő amúgy ugyanígy lenyomozza a srácokat, akik csak simán a zenéimet kedvelik. Egyszerűen beteges az egész, mégis szórakoztató, mert kielégíti a kíváncsiságot, meg a kukkolási vágyat.
2012. jan. 15. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még facebookra sohase töltöttem fel képet soha se lájkoltam senkinek a képét senkinek a képe alá nem írtam kimentet pedig már lassan 3éve regisztrálva vagyok szerintem nagyon elkorcsosult a facebook nem arra használják az emberek amiért eredetileg kitalálták :S
2012. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, a barátom 18. Igaz nem érdekel a korkülönbség, mert érettebb gondolkodású, de az ő korosztályában mindenki csak az FB-t tolja. nem beszélek vele ilyenről, mert nem szeretek feleslegesen féltékenykedni. De egyszer eldumálok vele a témáról, hogy látja. Én leginkább a fiatalok személyiségfejlődését sajnálom, nagyon hamar kiütköznek ilyenkor a komplexusok, úgy látszik, még nálam is..
2012. jan. 15. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért jár veled, mert jobb csaj nem jött neki össze. Ennyi. Felesleges féltékenykedned, valószínűleg nem is fog, mert egész eddig hiába próbálkozott.
2012. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!