Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kavargatni akar velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kavargatni akar velem a srác, folytassam vagy hagyjam inkább? L/17

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem a suliban egy srácot, akivel párszor találkoztam sulin kívül is, smárolgattunk, meg egész nap beszélgetünk már hetek óta, de ő azt mondta hogy kapcsolatot nem akar, csak hogy kavarjunk... viszont nagyon kedvelem a srácot, és félek hogy egy idő után beleszeretek. Viszont azt is utálnám ha soha nem lehetnék már vele úgy. szerintetek mit kéne tennem? inkább felejtsem el és keressek normális kapcsolatot, vagy folytassam ezt vele, mert jó?!
2012. okt. 21. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

"smárolgattunk"... csak úgy?? mindenféle érzelem nélkül? 17 évesen?

innentől kezdve ribanc vagy, mondhatsz bármit, attól még az maradsz. A srác szemében csak egy könnyen kapható, kielégülési tárgy vagy.


ennyi.

2012. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemértem miért kérdezel meg minket, mikor már rég eldöntötted magadban, hogy kavargatni fogsz, és már meg is van az időpont az első szexre.
2012. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj..

Ha jó, akkor csináld.

Ha nemjó, meguntad akkor ne csináld.

ennyi :D

2012. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"smárolgattunk"... csak úgy?? mindenféle érzelem nélkül? 17 évesen?

Innentől kezdve a srác egy ribanc, csak egy könnyen kapható, kielégülési tárgy. Miért ne használhatná ki ezt a lehetőséget egy lány, ha ilyen könnyen jött?

:D


ON:

szerintem egy 17 éves srác egyáltalán nincsen tisztában magával párkapcsolatilag. Az egy dolog, hogy mit mond, egy másik, hogy mit érez, és egy harmadik, hogy mi a szándéka, a negyedik, hogy mi lesz, és hogy fog érezni, ha tényleg lefeküsztök. Szóval csak a Te saját vágyaid szempontjából tudod mérlegelni a dolgot. Ha valami fonto s iskolai teljesítményr e kell koncentrálnod, akkor inkább kerüld el ezt az érzelmi kockázatot, de ha belefér az energiádba, hogy esetleg hónapokig el leszel keseredve, akkor nyugodtan.

2012. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!