Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan fiúval, akivel nem vagytok egy hullámhosszon, de nagyon jól néz ki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.Szerintem a kommunikáció,a közös téma/elfoglaltság a legfontosabb,nem a bugyiolvasztó tekintet..:)
2012. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem,de gondolom te igen.

rajta!

csalódni is kell az életben!

2012. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem !!

nekem nagyon fontos hogy törődjenek velem..

2012. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal fontosabb az hogy megértsétek és szeressétek egymást, minthogy csak b@@szó pajtások legyetek.
2012. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsővel mindenben egyetértek.

nem.

2012. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Hol maradna a kommunikáció, ami alap egy kapcsolatban.

2012. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért akarsz vele összejönni, hisz semmi jó dolog nem lenne a kapcsolatotokban, nincs mire alapozni.

Ha mégis nagyon nagyon nem tudsz ellenállni neki, és az erkölcseid engedik, akkor max feküdj le vele és ennyi, de kapcsolatnak nincs értelme, úgyse tartana sokáig.

2012. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
felesleges. egy idő után már idegesíteni fog. ez alatt az idő alatt akár kereshetnél egy normális párt is.
2012. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem vagyok meleg.


Egyébként meg lehet valakinek akármilyen jó alakja/teste, ha a fejében sötét van vagy nem szimpatikus a gondolkodásmódja, akkor szexpartneren kívül nem tudok mást elképzelni vele...

2012. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!