Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes társkeresőre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőre miért mennek az emberek? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Milyen arányban talál egymásra két ember? Én azt látom, hogy nagyon össze vannak zavarodva az emberek, különböző a céljuk, fiúk általában szexet keresnek, a lányok csak önbizalmat gyűjtenek. Valaki írni sem tud mit, mégis ismerkedne, valamint hogy írásban annyi mindent lehet mondani, nem lehet kitapasztalni pontosan milyen ember a másik, félő hogy élőben nem azt kapom, mint amit írásban elképzeltem. Ti hogy jártatok ilyen ügyben? Esetleg mit érdemes figyelni, mivel vigyázni, melyik társkereső a legjobban bevált?

2012. okt. 22. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a 40-es nőkkel való szex miatt mentem, sikerült.

Egyébként jó dolog csak jól kell kinézni, másképp semmi esélyed.

2012. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csupa jó tapasztalataim vannak, bár nem voltam sokáig fent. Persze vannak gyökerek, de nem ez a jellemző, inkább az, hogy eltérnek az igényeink. De ez nem csak a társkeresőn van így.
2012. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam valami aktív felhasználó. kb 3 emberrel cseteltem, ebből az egyik kb a negyedik mondatában valami olyasmit írt, hogy szívesen magéra húzna. :D Úgyhogy gyorsan kiléptem a beszélgetésből.

Ismerőseim körében pedig egy 4 éves jól működő párkapcsolat lett, egy másiknál meg már baba is van. Mindegyiket néhány hónap alatt sikerült összehozni. Szóval szerintem aki tényleg akar, az tud ilyen helyen is normális párt találni. Bár tény hogy vannak gyökerek is fent.

2012. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként én is tapasztaltam, amit az egyik oldal tulajdonosa elmondott, h a probléma ott kezdődik, h:

Felregisztrál a férfi, aztán mivel tok egyszerű a dolog még a legtöketlenrbb is ráír vagy 20 csajra.

A csajok meg ezáltal kapnak vagy 600 felkérést.

Aminek meg az az eredménye, h nagyképűek lesznek.

Van a Freelove, ott lehet látni hány ember küldött neki puszit.

Nem akartam elhinni, h még az eszméletlen csúnya nőknek is volt vagy 100:O

2012. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyes a tapasztalat, volt már belőle egy másfél éves kapcsolatom. Most megint fent vagyok, de ha nem nézel ki jól esélyed sincs. Hiába küldesz levelet, kedveskedő szöveggel, még arra se méltatnak, hogy visszaírjanak. Volt egy csaj, aki a bemutatkozásba oda írta, hogy nyugodtan írj levelet, mert mindenkinek visszaírok. Természetesen leteszteltem, és szerinted vissza írt? Nem. Tehát, a lányok csak önbizalom miatt mennek fel, és ha nincs egy tükörben félmeztelenül pózolós képed(vakuval), akkor nem sok esélyed van.
2012. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak nézegelődni mentem fel....alkalmasint szexpartnert is találtam. 22/L
2012. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerencsére a külsőmmel nincs gond ezzel megáldott az Isten, írnak is rendesen, de nem tudom. nem merek egyikkel se komolyabban foglalkozni. :(
2012. okt. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!