Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen tapasztalataitok voltak külföldi pasikkal?

Figyelt kérdés
akiknek voltak természetesen :)
2012. okt. 21. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a thaiföldiek egész kellemesek
2012. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy! Néhány évvel ez elött tele volt a média azzal, hogy magyar nőnek török fia született. Az apa elrabolta. Törvény ide vagy oda, de többet nem láthatja. Ezt szeretnéd? A magyar f@sz neked már nem jó?
2012. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2., csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra.

egyébként igen, mivel ilyen parasztok a magyar pasik, nekem nem kellenek... ja bocsánat, ezzel megsértettem a tisztességes, dolgozó földművelő embereket.

2012. okt. 21. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:

2: Én csak szexre használtam egzotikus fiúkat, nem összeáltam velük. Törökökkel főleg nem.

A vékony, csinos, dekoratív keleti egzotikus srácok tetszenek.

Ha el tudná tőlem a gyereket rabolni.. nagyon ügyes lenne. Két harcművészetet is űzök profi szinten. Persze, azért lehetséges.

2012. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja bocs, a kérdezőnek szólt, nem nekem.

Nekem egyébként jó a magyar is, ha tetszik.

2012. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: vigyázz a külföldiekkel, ezt leírom. Például az arab férfiak itt nálunk nagyon előzékenyek, udvariasak, tisztelik a nőket, földre szált angyalok.

Örülnek, hogy kijutottak az országukból, összeszednek valami szép lányt, és néha rendesebbnek tűnnek a magyar srácoknál is.


Viszont hatalmas a család ereje, és nem tudják levetni a neveltetésüket. Ezért sokszor hazamennek. Na, ott egészen megváltoznak. Hogy önszántukból-e, nem tudom, (talán csak a társadalmi nyomás súlya alatt törnek meg?)

Jön a feleségnek a csador, bezárják és ha gyereket szülsz tőle, nincs az az isten, hogy elvihesd ha válni akarsz. Inkább képesek lennének megölni. Arrafelé a gyerek az apa "tulajdona".

2012. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem kifejezetten a balkáni népekre gondoltam, hanem inkább német, olasz, svéd, finn stb. pasikra.

én is hallottam az arab pasikról rosszakat, de ők alapból nem tetszenek.

azért érdekelt volna hogyan tudták pl. áthidalni a nyelvi, szokásbeli különbségeket.

érdekes, mindenki jön itt 1000-rel a lebeszéléssel, meg hogy miért nem választok magyart.

én eleve elég keverék vagyok, van bennem orosz és szerb vér is...úgyhogy ezért is nem ragaszkodok görcsösen hogy "hazánkbéli" legyen.

de úgy látszik, érdeklődni is felesleges mert érdemleges választ itt nem kapok.

2012. okt. 21. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Svéd, német, angol, stb. természetesen némileg más. De sajnos ebben nincs tapasztalatom.

Én azért írtam az arabokat, mert velük kapcsolatban kell a lányokat figyelmeztetni. Itt nagyon gavallérok tudnak lenni ám.

2012. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Megértem, hogy érdeklődsz, én is hasonlóképp vagyok ezzel, mivel a magyar fiúkat egyáltalán nem érdeklem, ami eleinte nagyon bántott, de most már jobb is így!

Nekem egy német barátom van, 2 évvel ezelőtt ismertem meg a neten nyelvtanulás céljából. Szinte mindennap beszélgettünk, majd pár hónappal ezelőtt meglátogatott.

A hosszú idő alatt elég jól megismertem az interneten keresztül; segítőkész, humoros, alkalmazkodó és nagyon ragaszkodó típus. Ő is kissé otthonülős, mint én, nem bulizós, de kirándulni szeret. Negatívumok is vannak persze: nagyon makacs tud lenni (mint én..), néha nyers és ritkán, nagy erőfeszítések árán lehet rávenni, hogy beszéljen az érzéseiről és a romantika sem az erőssége.

Az első találkozáskor aranyos és kedves volt, mindenre odafigyelt. Tisztelettudóan viselkedett velem és a többi emberrel is, ezenkívül meglepően nyugodt, vidám és határozott volt, bár az elején kicsit visszahúzódó, miután megnyílt beszédes és viccelődő. A pénzt nem sajnálta a kényelemre, habár nem gazdag, de szerintem egy színvonalat otthon már megszokott. Én pont az ellenkezője vagyok, már hozzászoktam, hogy amin lehet, spórolni kell, bár amíg itt volt mindent ő fizetett, ezt vette természetesnek, én nem igényeltem.

Ez a nagy távolság borzasztó tud lenni, majd megszakadt a szíven amikor hazament Németországba és most újból csak a neten tudunk írni/vidótelefonálni hosszú hónapokon keresztül. Hiányzik, alig várom, hogy újra találkozzunk, ami már tervben van.

Ha esetleg valami kérdésed lenne még, nyugodtan írhatsz ide is, vagy privátban! Sok szerencsét, szerintem ne add fel ezt a gondolatod, ha tényleg érdekel, egy más kultúrából jövő ember sok újat nyújthat :-)

21/L

2012. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam egy szőke csajt egy négerrel, felfordult a gyomrom is a látványtól.
2012. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!