Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátnőmmel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel! Mit tehetek? Inkább lányok válaszára vagyok kíváncsi mert ők ezt jobban tudhatják!

Figyelt kérdés
Néhány napja összevesztem nagyon a barátnőmmel, igazából én bántottam meg őt, azóta nem akar velem foglalkozni és ha írok neki arra is csak 1-2 szóval reagál, nagyon haragszik rám! Nem akarom őt elveszíteni, mit tehetnék hogy megbékéljen? Személyesen is bocsánatot kértem tőle már és telefonon is de mégsem akar engedni! :( Nagyon szeretem őt és nem szeretném elveszíteni! 23F
2012. okt. 22. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, hogy mit miért csináltál, hogy megbántad (ha megbántad), hogy nem akarod elveszíteni. Küzdj érte!
2012. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mivel bantottad meg? ez fontos! tudod,azok a lanyok akik szeretnek valakit,megis hallgatnak az eszukre is,konnyu megbantani... ha okkal haragszik ennyire,akk ugy tunik nem ejtettek a fejere,h egybol visszafusson hozzad...mondd el mivel bantottad meg,aztan megprobalok segiteni:)
2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tényleg azon múlik minden, h mivel bántottad meg...ha nem olyan nagy dolog, akkor csak duzzog, ki kell engesztelni, és jólesik neki, ha engesztelő szavakat hall. Ha viszont megcsaltad, megverted stb stb, akkor nem valószínű, h van esély.


22/L

2012. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokszor piszkálom szegényt kisebb dolgok miatt! Azért teszem mindezt persze mert nagyon szeretem! Most azzal bántottam meg, hogy sex után azt mondtam neki, hogy örülnék ha csinálna is valamit közben! :S Nagyon morcos most rám emiatt, hozzám se akar szólni! annyira félek hogy elhagy... :(
2012. okt. 22. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
mivel bantottad meg? ez fontos! tudod,azok a lanyok akik szeretnek valakit,megis hallgatnak az eszukre is,konnyu megbantani... ha okkal haragszik ennyire,akk ugy tunik nem ejtettek a fejere,h egybol visszafusson hozzad...mondd el mivel bantottad meg,aztan megprobalok segiteni:)
2012. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jaj bocs h ketszer kuldtem :D
2012. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem baj de már válaszoltam rá! :)
2012. okt. 22. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
akk menj oda hozza,vigyel neki egyharapasokat,vagy valami gustztusos ennivalot,hogy megehezzen(:D) es beszelgess vele...mondd meg,hogy nem megbantani akartad,nemis arrol van szo,hogy nem eleg jo neked,csak gondoltad megoszthatnatok egymassal egy ket dolgot,ami megjobban beinditana. de ha nem szeretne,nem erolteted. es ha barmit szeretne o is,ha tudod megteszed. es hogy nagyon szereted,nem akartad megbantani,es h ezutan nem fogod piszkalni,mert latod rajta h megbantottad igazan,es nem szant szandekkal...sok sikert :)
2012. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem ez segíteni fog, köszönöm! De nem jobb mégis ha hagyom őt egy rövid ideig, hogy megnyugodjon?
2012. okt. 22. 17:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy nem szeret! de nem szakított velem azóta! Mérgében mondhatta vajon? :S
2012. okt. 22. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!