Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnátok ezt nekem magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok ezt nekem magyarázni lányok?

Figyelt kérdés
hogy akármikor egy lányra ráírok tökmindegy minek mondjuk csak azért hogy egy kicsit dumáljak vele!! és egyből az a válasz hogy van barátom!! amikor nincsen mert tudom hogy nincsen!! meg fa"zom kérdezte hogy van e vagy nincs!! és nem kell egyből a sok beszólás hogy csúnya vagy meg ilyenek csak kíváncsi vagyok mért ez egyből a reakció!! :D
2012. okt. 22. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mármint ismeretlenekre írsz? Akkor ez egyfajta elutasítás is lehet, bár biztos soknál igaz is.
2012. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én a bányarém lánya vagyok! Rád írnák, mit válaszolnál, ha tudnád hogy nincs senkim?
2012. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szimpatikus az illetőnek ez egyszerű mód arra, hogy tudassa veled, semmi esélyed nála, nem jössz be neki. Egyszerűbb ezt mondani, mint őszintének lenni..
2012. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ráírsz ? Mármint chaten vagy facebookon? Azért gondolom, mert a férfiak egy okból szoktak lányokra írni. Persze ha jóképű lennél és tennél fel magadról képet, mindjárt máshogy reagálnának.
2012. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

[link]


Cseréld le ezt a képed. :D

2012. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sztem ez olyan szituáció, h nem akar a párjával félreértéseket.. én pl. ezért szoktam ezt irni ismeretlen pasiknak. ismerősökkel persze, beszélgetek, az normalis dolog:)
2012. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát azt a képet valóban cseréld le . Ez a kakastarély nem nyújt kellő információt. Nem is előnyös.
2012. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Márpedig azért írják ezt, mert csúnyának tartanak, és ez nem beszólás, hanem őszinteség.
2012. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nézzük meg a másik oldalát!

Van egy barátnőd, szeretitek egymást. Ráír egy fiú. Elvárnád, hogy rögtön az elején tisztázza, hogy ő egy jól működő kapcsolatban van?

Persze, hogy el. A barátnődnek fontosabb lesz a te véleményed és elvárásod, mint az illetőé, aki ráírt?

Persze, hogy igen!

Ez ilyen egyszerű..

2012. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Márpedig azért írják ezt, mert csúnyának tartanak, és ez nem beszólás, hanem őszinteség."


Őszinteség ha csúnyának tartják, és ezért azt mondják,h van barátjuk ?:D. Van ám ott ész.

2012. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!