Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnátok ezt nekem magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok ezt nekem magyarázni lányok?

Figyelt kérdés
hogy akármikor egy lányra ráírok tökmindegy minek mondjuk csak azért hogy egy kicsit dumáljak vele!! és egyből az a válasz hogy van barátom!! amikor nincsen mert tudom hogy nincsen!! meg fa"zom kérdezte hogy van e vagy nincs!! és nem kell egyből a sok beszólás hogy csúnya vagy meg ilyenek csak kíváncsi vagyok mért ez egyből a reakció!! :D
2012. okt. 22. 18:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
1.igen ismeretleneknek!!2.én visszaírnék nem lennék bunkó max nem folytatnám a beszélgetést mindenre válaszolnék amit kérdez de semmi több!! 3.ja ez lehet de mért rögtön ezzel kezdi szinte az is csoda hogyha nem köszönés előtt mondja ezt!!4.az nem mondanám magam csúnyának de nem is azt mondom hogy egy bred pitt vagyok(nem tom hogy írják xD)5.nem ilyen képem van hanem rendes profil képem!! :D6.hát igen ez megérthető de azt is normálisan ellehetne magyarázni nem pedig csak "van barátom"én így gondolom!! vagy akkor egyszerűen mondja azt hogy nem kíváncsi rám és hagyam de annyi gerinc nincs bennük!!:D7.vicces vagy (se)8. na nagy ősszintesség azt egyik sem mer olyat mondani hogy hagyál a faszba mert nem tetszel!! 9. persze ez teljesen korrekt csak azt nem értem hogy mért ezzel kezdi!! 10.xDD ezen sírók xD
2012. okt. 22. 18:48
 12/20 anonim ***** válasza:
#10 Tőlem volt őszinteség, nagyokos :P
2012. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jó van bocsánat ha egy kicsit összekevertem és kusza lett csak nem könnyű egyszerre 10 kijelentésre és kérdésre válaszolni!!:D
2012. okt. 22. 18:53
 14/20 anonim válasza:
Előre is bocsi az offért, DE én írtam egy srácnak, hogy szeretnék vele megismerkedni (már előtte is beszéltünk egyszer-kétszer)kicsit jobban, és szépen mondva ba*ott visszaírni. Akár annyit is, hogy nem. Ezt magyarázzátok meg nekem , mert nem értem. Ha volt bátorságom írni neki,( valószínű letudta már venni, hogy tetszik nekem) akkor miért nincs benne annyi, hogy megmondja, ha nem kíváncsi rám???
2012. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, valszeg azért, mert tapasztalta, h nálatok lánykonál ez a szokás.
2012. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az addig rendben van, hogy adjon jelzéseket a nő, de a férfiaknak MEG KELL HAGYNI A TERET! Vadászösztön, anélkül unalmassá és érdektelen válunk. És mondom ezt, mint nő!
2012. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát akkor tudod milyen ez de én nem tudom ez milyen mert én mindig olyan vagyok voltam és leszek hogy ami a szívemen az a számon is!!:D nem tehetek róla hogy manapság a fiúk és a lányok nagy része ilyen kis nyomorék!! :S
2012. okt. 22. 18:59
 18/20 A kérdező kommentje:
16.os ezzel egyetértek hogy az esélyt legalább meg kell adni!!jól van ha tényleg van barátja akkor természetesen nem de azt is normálisan mondjuk!!:D
2012. okt. 22. 19:02
 19/20 anonim ***** válasza:

én is így válaszolok ha nem jön be a pasi.

mert akárhányszor megmondtam kerek-perec hogy nem jössz be, mindig írták hogy miért? és megsértődtek ha azt mondtam, mert ronda vagy.

ha azt mondtam más típus tetszik akkor arták hogy képesek befestetni a hajukat meg kontaktlencsét hordani. pedig akkor se jönnének be jobban, ha egyszer nem, akkor nem.

vagy ha nem ezt írták, akkor meg ordenáré dolgokat a fejemhez vágtak, hogy mit képzelek, nem vagyok normális hogy nem tetszenek nekem.

és akkor is erősködtek esélyért, nem fogták fel hogy nem és kész.

ha meg azt mondtam van barátom, akkor meg sokan azt írták hogy nem baj...és akkor még a pasik vannak felháborodva ha velük nem hűségesek a lányok.

azóta így kezdem: van barátom És imádjuk egymást, vele akarom leélni az életem.

ilyenkor az értelmesebbje már nem zaklat.

2012. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igen én nem ilyen vagyok akkor mondom oké azt csá!! :D mert én többre tartom az összinteséget mint ezt a szar dumát még ha igaz akkor is!! :D no de mindegy köszi mindenkinek aki irt!! tanulságos volt!! :D
2012. okt. 22. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!