Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok van vagy volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok van vagy volt már olyan pasitok, hogy mielőtt összejöttetek vele negatív és boldogtalan volt, de a kapcsolatotokban megváltozott, teljesen pozitív felfogású lett?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, és ha igen megtudtok erről egy történetet osztani? Pasiként kérdezem.
2012. okt. 22. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen depressziós pali vagyok, és tapasztaltoból mondom,hogy ilyenek nem nagyon vágnak bele udvarlásba, nem tudnak szimpátiát kelteni a negatív hozzáállásuk miatt, an ők meg még ha érdeklődnek is iránta egy ideig, utána amikor kiismerik bezárkóznak inkább. Mert mindenki életvidám embert kere, aki mellett jól telik az idő, nem pedig hogy ők is le legyenek rántva hangulatugban. Szeirntem nem sok ilyen van, amit kérdezel. Kíváncsi lennék én is egyébként, hogy vlaaki előrukkol-e egy nem kamu sztorival.
2012. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudtok ilyen történeteket megköszönném, ha megosztanátok most is teljesen kivagyok az élettől.
2012. nov. 22. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen egy ideig jókedvű volt,aztán nem működött. Csak az energiám szívta.A depresszió egy luxus és önző dolog. Lehúzza csak a párját sajnos a depressziós ember. Nem is akar nagyon változtatni az ilyen. Én nagy ívből kerülöm az ilyen embereket.
2012. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki depis, az ne kezdjen kapcsolatba. Az úgy nem működik. Én is ilyen voltam. Tapasztalatból mondom, hogy ameddig magadat nem fogadod el, és lépsz túl a sz*ron, addig nem érdemes. Ha a párod türelmes veled, akkor biztos elvagytok egy ideig... de a élet annál furfangosabb, hogy ez ilyen könnyen menjen. Meg általában aki nincs rendben, az az ember egyszerűen nem tudja élvezni a kapcsolatot sem. Nagyon röviden ennyit tudnék mondani erről.
2012. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjem ilyen volt. Mindig mindenben megtalálta a rosszat, amitől parázni lehet, mielőtt belekezdett valamibe, felsorolta, hogy miért nem fog sikerülni, szóval nem volt egy könnyű eset. Bizonytalan és kiegyensúlyozatlan ember volt.

Mára ez az énje szinte teljesen letűnt, nem csak ő, de az egész élete megváltozott. Addig egy igazi lúzer volt, ma felső vezető egy bankban. De ehhez az kellet, hogy elfogadja, hogy ezen változtatni kell és mindezt 13 év alatt értük el.

Az egyik ismerőse (fiatalkori barátja, külföldön él) aki kb. az esküvőnk óta nem találkozott vele, pár hónapja itt volt Magyarországon és azt mondta, régen olyan volt as férjem, mint egy száraz, kornyadozó virág, amit a kamra legalsó polcán tartanak, most meg olyan, mint amit kitettek a napra és locsolnak, tápszereznek évek óta.

Szóval van remény, de egyik napról a másikra nem lehet változni, ez egy hosszú folyamat.

2013. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!