Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Igaz az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Igaz az alábbi idézet?

Figyelt kérdés
"Hagyj el egy nőt, mindig emlékezni fog rád. Szeresd örökké, észre sem vesz."
2012. okt. 22. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok igazság van benne
2012. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én mindent megtennék azért,hogy az a valaki örökké szeressen,de ő elhagyott...de azért van benne igazság...
2012. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem abszolut nem.

ha nem szeretek valakit és elhagy, másnap elfelejtem.

ha szeretek valakit ha örökké szeret én is örökké szeretem.

2012. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha valakit szerettem, arra mindig emlékezni fogok, függetlenül attól, hogy ő hagyott-e el vagy mi történt. Ha meg viszontszeret, az csak jó.
2012. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van benne valami.
2012. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem egy szimpla eldöntendő kérdés, elég mély pszichológiai dilemmák állnak mögötte, nem tudok rá válaszolni :) mondanám, hogy van benne igazság, de rengeteg tényezőtől függ a dolog
2012. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem igaz. :) Csak a mögötte álló érzelmi gondolatot kell nézni.


Hogy egy nőnek inkább olyan férfira van szüksége akire felnézhet, erős, tudja mit akar, nem olyanra aki igy szeretlek - ugy szeretlek ... ne loholj :)


Most röviden így gondolom, remélem lejönn mirre gondoltam: :D

2012. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!