Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szép nő miatt megcsalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nő miatt megcsalnátok a nejetek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem, legalábbis józan tudatos állapotban nem, ugyanis szeretem, meghát attól is függ h mi számít megcsalásnak?; van akinek már egy csók is megcsalásnak számít míg vannak akik még más emnerekkel szexelnek (házasságban) úgy hogy tudnak róla és megengedik egymásnak.Én józan állapotban max egy csók de tovább nem mennék.
2012. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hááát őőő, izéééé......



NEM!!

2012. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Egy szép nő miatt, nem. Egy szép nővel, kitudja.:))
2012. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen állapotban és semmilyen körülmények közt nem csalnám meg! Számomra csak ő létezik, legyen szó bármilyen kísértésről.
2012. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még csak az kéne!!

Hogy aztán ha este alszok,akkor lecsós zongorát törjön szét a hátamon??vagy nutellás tankkal gázoljon el??

kösz nem. :D

2012. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önnek is jó éjszakát kíván a Hárshegyi Mosolygó......
2012. nov. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MEg bizony. Szerintem akik ide írnak,hogy nem, áá dehogy, azok friss házasok, vagy még abban a stádiumban vannak, amikor nincs unódás. De majd úgyis lesz. Úgyis fog jönni szűrke hétköznapok, az asszony hülyeségei, vénül is, és olyankor is kívánja az ember a szexet, majd ekkor kerül terítékre egy hamvas, keményhúsú 25 éves cicalány. Eljön az idő egyszer úgyis, én ebben hiszek. Ekkor, ilyen esetben simán megtenném, nem is baszakodnék vele sokat.
2012. nov. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem tudtad értelmezni a jókívánságomat éjszakára.
2012. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!