Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök kicsit csendesebb, visszahúzódóbb?

Figyelt kérdés
Olyan lány, akinek kell egy kis idő, míg teljesen feloldódik.
2012. okt. 22. 23:01
1 2
 1/16 BubisBublek860 ***** válasza:
A-A
2012. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2012. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj
2012. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
engem igen :) mert én vidámfickó vagyok és nemszeretem ha egy "búvalbaszott" csaj a barátnom :D
2012. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de ha az ismerkedésekkor sokáig csinálja, azt fogom hinni, hogy egyáltalán nem is érdeklem.
2012. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hole Hunter ***** válasza:
Nem zavaró...csak jobban oda kell figyelni, nehogy rálépjek vhol.
2012. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fura Yokomura ***** válasza:
Nem zavarna
2012. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az a "kis idő". Mert én vidám vagyok, társasági ember, nyüzsgés az életem és imádom ha a barátnőm is ilyen beszédes, mint én. Viszont nem lenne probléma egy kicsit csendesebb lány, csak ne az legyen, hogy még hónapok, évek után is harapófogóval kell belőle minden szót kihúzni (és nem arra gondolok itt, hogy ha valami problémája van, hanem mondjuk milyen napja volt, arra ne csak egy szavas választ kapjak) mert sajna ebbe beleunnék..
2012. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

engem az zavarna ha nem lenne visszahúzódó kicsit sem :DDD

f19

2012. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De ha már feltetted a kérdést, akkor zavar téged...

Keress akkor olyat aki olyan mint te, vagy fogadd el őt, és barátkozz meg vele hogy nem mindenki olyan mint te


26/l

2012. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!