Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több fiú mondta már rám azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több fiú mondta már rám azt, hogy dámás vagyok és hogy nem nagyon tudnak ellazulni a társaságomban. Pedig szeretek viccelődni, poénkodni, laza vagyok és mégis. Miért?

Figyelt kérdés
Nem értem a pasikat. Finom nő vagyok, ez tény, de nem hordom fenn az orrom. Természetes vagyok, kedves, viccelődős, mégis úgy érzem, hogy sokan teljesen görcsbe vannak rándulva, ha velem vannak, még akkor is, ha mondom, hogy nem kell visszafogniuk magukat. Elsősorban a fiúk véleménye érdekelne, hogy mit tehetnék az ellen? Mit lehet lépni, hogy ne legyenek zavarban a jelenlétemben? 21n.

2012. okt. 18. 12:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Felfuvalkodott vagy. Meg igy kepernyon at is irrital a jellemed.
2012. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: :) :)
2012. okt. 18. 12:49
 3/22 anonim ***** válasza:

nem tudom, talán legyél még lazább bár sajnos az ember nem bújhat ki a bőréből. az a baj, hogy így nehéz tanácsot adni, hogy nem ismerlek.


23/L

2012. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az írásodon is látszik, hogy túl feszes vagy,próbálj meg el lazulni,lehet hogy ami neked vicces akart lenni,azzal igazából csak még jobban érezteted,hogy mennyire...más vagy,mint kéne nekik.
2012. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele...

Az ember nem bújhat ki a bőréből. Én sem tudom elengedni magam egy társaságban sem, mindig visszafogom magam. Ha teljesen részeg vagyok, inkább nem állok fel, nem mozdulok, nem beszélek, csak nehogy valami olyat tegyek amit később szégyellnék.

Minden téren ez van. Próbáltam "lazább" lenni, megfelelni a mostani kor ideáljának. Jártam hip-hop táncra, hát úgy mozogtam mint egy marionettbábú.

Még a táncban is görcsös vagyok és hiába jártam pszichológushoz meg hiába tanított pár barátnőm, vittek vadidegen emberek közé hogy "oldódjak", nem és nem sikerült.

Pedig akartam.

A legtöbb pasi mellettem nem tud feloldódni de vannak kivételek. Már az 1. beszélgetéskor meglátszik, kivel van meg az összehang.

Én biztos vagyok benne hogy megtalálod azt, akivel jól kijöttök, aki nem feszeng melletted hanem megnevettet.

Ne add fel!

2012. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló vagy: fiú és lány ismerőseim is nagyon "viselkednek" a jelenlétemben, ha érted, mire gondolok. Egyesek szerint ez fárasztó. Pedig nem várom el, és nem is értem, miért van így.

Azt mondják, hogy én olyan "arisztokrata" vagyok, meg elegáns... Fogalmam sincs, honnan veszik ezt, én egyáltalán nem érzem ilyennek magam.

Sajnos van ilyen, és nem tudom, lehet-e ellene tenni. Max., ha rájönnél, hogy mitől van - nekem még nem sikerült. Sokat beszélgettünk erről itthon, a szüleim is azt mondják, hogy ilyen vagyok (ők ezt pozitívumnak értékelik), de igazából ők sem tudják megmagyarázni, hogy egy pontosan miben nyilvánul meg... Szerintük ez csak egy benyomás.

Ha nálad is ez van, én azt javaslom (érintettként), hogy inkább próbálj meg előnyt kovácsolni belőle, mint megváltozni, hiszen az úgysem megy. :s

2012. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek egyszerre válaszolok most, mert mindannyian írtatok okosat, de ugye nem ismertek. A helyzet az, hogy valóban tehetős családból származom, a szüleim belém nevelték a jó manírokat, a viselkedést, mindent. Büszke is vagyok arra, hogy pont ezek miatt kedvelik a társaságom. Az pedig tévhit, hogy az "arisztokraták" feszültek meg protokolárisak. Mi egyáltalán nem vagyunk ilyenek. Körülbelül a saját szokásaink szerint élünk, ha fogalmazhatok így. És ez így működik a családi barátoknál is, akik szintén hasonló helyzetben vannak. Laza vagyok, sokat viccelődöm és betudok illeszkedni más csoportokba is, általában mindenkivel megtalálom a közös hangot, még akkor is, ha enyhén zárkózott vagyok bizonyos emberek irányába. A barátokkal/barátnőkkel nincs probléma, vegyes saláta, van olyan is, aki ilyen, mint én, meg van olyan is, aki nem. A hozzáállásom olyan, hogy amikor komolynak kell lenni, akkor komoly vagyok, amikor meg nem, akkor meg nem vagyok az. Annyi hülyeséget csinálunk a barátnőkkel, hogy megáll az eszem, de persze igyekszünk nem nyilvánosan. Lehet, hogy sokat tesz a latba az öltözködésem is... Nem szeretnék változni, csak az érdekelne, hogy hogyan "szelídítsem" meg a fiúkat körülöttem. :)
2012. okt. 18. 13:48
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz, akkor valami magas, nőies nagyon bitang jó kis maca lehetsz! Márpedig az ilyenek tudat alatt is stresszt hoznak ki a férfiakból, belőlem is például. De ha tudom irányítani az érzelmeimet, akkor javulhat, de a kommunikáció, a laza természes lendülettel akkor is nehéz. Egyszerüen túl jó státuszba vagy pakolva, az ilyenektől meg sokan tartanak. A túl jó nő könnyen koptathatja le a így vagy úgy szinten aluli emberanyagot. Sokaknak megfelelési kényszerük támad a közegedben, mert egy bitang jó nő az ugye kinek ne kellene. És ez feszültséget, stressz generál. Igazán azok lesznek végül a győztes egyedek, akik képesek ezt a belső stresszt magukban leygőzni, és partnernek lenni irányodba. Nem könnyű! Legyél türelmes szerintem, és tudj a férfiak fejével is gondolkodni, hogy azért elég nagy falat vagy! Ha igaz, és persze ne Xl-es méretre gondolj, nem úgy értem, tudod te.
2012. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as: Tudom, hogy mire gondolsz. :) Egyébként csak 1,68 m magas vagyok. :) Sportos külsőm van, arányos arcvonásaim. De érdekeseket mondtak a fiú barátaim, hogy az ő barátaik mit gondolnak rólam. Van, aki azt mondja, hogy én vagyok a két lábon járó szex és hogy felizgatom őket, de nem úgy, mint az átlag nő, hanem úgy, hogy "állatokká" válnak. Ezt mondjuk nem teljesen értem. Lehet, hogy a vörös rúzs miatt van. :) :)
2012. okt. 18. 14:14
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

Sok pasi nem szereti ha nála rangosabb, gazdagabb, előkelőbb egy csaj. Ilyen pasit kéne találnod, aki a te "szintednek" megfelelő. Ez hülyén hangzik, de tényleg szerintem átlag hétköznapi pasik nem mernek feléd közelíteni se. Én se tenném.

Mostanában meg még a gazdasági helyzet is rátesz egy lapátra és a szegényebbek nagyon irigylik a gazdagokat és nem tartják tisztességesnek őket.. szóval ez is okozhat nehézséget neked.

Nekem van egy barátnőm, aki egyáltalán nem gazdag, de olyan dámás, elegáns kinézete van és már interneten le is hordta őt egy csávó ismeretlenül, hogy biztos kő gazdag és kis dáma qrva.. :S

Szóval szerintem üzletemberek között kéne keresgetned, nem ilyen egyszerű melóst vagy sulist.

2012. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!