Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye egy ilyen srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy ilyen srácnak kapcsolatot találni mint én?

Figyelt kérdés

Abban reménykedek, hogy olyan kapcsolatom lesz amiben boldog tudok lenni. Olyan kapcsolat amiben bármit megtudok beszélni a másik féllel.

Arról ábrándozom, hogy ha lesz párom Vegas-ban kérem meg a kezét, vagy Párizsban. Haverjaim szerint ez elég gáz dolog.

19 vagyok, nemvagyok túlysúlyos, focizom, konditerembe járok, lány csoporttársaim szerint jóképű vagyok.

Sosem találtam eddig olyan lányt (idősebbek között sem) akivel komolyabb kapcsolatba tudnék kezdeni. :(

Van esélyem, hogy találok olyan lányt akit tudok majd szeretni és ő is szeret engem?


2012. okt. 23. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ne add fel, aki keres az talál
2012. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van VAN! V-A-N
2012. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám 17/L :( de te biztos fogsz:)
2012. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az esély az mindig megvan rá
2012. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
esély.... matematika? - van. -.-
2012. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért ne lenne esélyed? az mindenkinek megadatik..mostanában én is le vagyok törve, mint annak a bizonyos bilinek a füle..ajánlom nézd vissza a Hajdú Péter Frizbijét, ha nem láttad, a májbeteg csajszis részét..nekem az interjúban elhangzott mondatai adtak egy kis pozitív töltetet ehhez az egész élethez:)

21l

2012. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
100%
Olyan lányt keress aki barátod és a szerelmed is egyben.
2012. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz a lányoknak, akkor csak hazudják, h jóképű vagy.
2012. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs.
2012. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám :(
2012. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!