Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak kicsit idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak kicsit idősebb pasi jön be jobban, ez igaz?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy egy kb 14-20 éves lánynak jobban bejön, a nála idősebb fiú?:)Igazából lányok válaszát várnám, de ha valakinek van észrevétele, írja le:)


Köszi:)



2012. okt. 23. 10:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 23 éves vagyok, de 17 éves korig simán járnék fiatalabb pasival is.


A kor engem nem köt annyira. Nem indulna rosszabb esélyekkel, mint egy nálam idősebb.

2012. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom 22 éves én pedig 19 vagyok. Én jobban szeretem ha van egy kis korkülönbség 1 vagy 2 év vagy akár 3.
2012. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem is feltétlen minden esetre gondoltam, de azért nagy átlagban, a lányok jobban "vonzódnak" a nálluk idősebb pasihoz?:)
2012. okt. 23. 10:39
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. A környezetemben minden lánynak minimum 2 évvel idősebb barátja van. Nem is ismerek olyat aki vele egyidőssel, vagy annál fiatalabbal lenne kapcsolatba.
2012. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
na igen, ugyan ezt vettem észre én is, ezért tettem fel a kérdést. :) még akinek van tapasztalata véleménye írja meg!:)
2012. okt. 23. 10:49
 6/25 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem volt sokkal idősebb pasim, max 3 évvel vagy velem egykorú volt.
2012. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
hát ja így volt van még valahol...de egyre több olyan van h nő idősebb...barátomék 30éves nő, férfi 25éves...másik barátomék 23éves nő 19éves férfi...érdekes sok ilyen van sorolhatnám még...amugy azt mondják ha megkérdezem őket miért fiatalabbal?azt mondják azért mert nem látszik h fiatalabb és még jobban is megvannak szóval változó..:D
2012. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy szellemi szinten vannak, jól kijönnek egymással és megértik egymást,akkor simán járhatnak. Csak személy szerint valahogy én is inkább jobban el tudnám képzelni magam idősebbel, mint fiatalabbal. Most a 20-as éveim elejét taposom, de egy pár év múlva akár fiatalabb pasival is összejönnék, mert akkora talán már többet szeretne ő is kapcsolat terén. Meg akkora már mindegy lesz. :D Csak legyen valaki.
2012. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Igaz is,sok év kor különbséget is beválalják.
2012. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
nem mindig..:) nekem például egy félévvel fiatalabb fiú jön be.
2012. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!