Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kezd mostanában kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezd mostanában kicsit eldurvulni ez a "minden lánynak idősebb pai kell"dolog?

Figyelt kérdés
Ahogy én megfigyelem a lányok legnagyobb részének idősebb a pasija mint ő.Ez legtöbbször 1-2 év,ami még elmegy,de egyre több,hogy 5 év vagy az annál is több különbség.Ez kicsit megdöbbent,hogy pl.16(néha 14) éves lányok huszas,harmincas pasikkal járnak,néha házasokkal kezdenek ki(nem értem,miért jó ez a pasiknak,a legtöbb lány borzasztóan komolytalan,miközben marha érettnek hiszi magát).Ez eléggé megnehezíti a fiatalabb fiúk dolgát,hisz nem nagyon vehetik fel a versenyt a tapasztalt,idősebb fiúkkal.És mostmár a társadalom kicsit megvetett rétege lett a "szűz fiúk",akiket a legtöbb lány és az idősebb fiúk is lenéznek.Hogy veszítsék el ezek a fiúk a szüzességüket és váljanak tapasztalttá,hogyha a lányok szinte már szóba se állnak velük?Ez egyfajta ördögi kör..Ráadásul elég sok idősebb fiú csak kihasználja,majd dobja a lányokat,ami a fiúkkal szembeni bizalmatlansághoz és előítéletekhez(hülye fiúk,csak d*gáson jár az eszük!) vezet.Elnézést,hogy néhol általánosítottam,bőven vannak még olyan lányok,akik nem követik ezt a trendet.(Ja,és ez nem nyafogás,én jól nézek ki és elég érett is vagyok,szóval én megkaphatok lányokat,de érdekel ez a téma,és néha ledöbbentenek az állapotok ilyen téren..)Szóval mi erről a véleményetek?

2012. júl. 16. 09:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
i*dősebb pasi
2012. júl. 16. 09:47
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság,hogy a korosztályomban nincs is olyan fiú aki tetszene. Az összes komolytalan, péntekenként rázzák magukat a discoban, sokan a külsőségekre hajtanak,és ez nekem visszataszító. Én most 15 és fél éves vagyok,a barátom 19. Lassan 8 hónapja vagyunk együtt. Sokan furcsállják,de nem érdekel. A családját imádom,ahogy őt is. Msá enm számít :)
2012. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

mert szeretik a pénzt, meg hogy kinyalják a seggüket :D

ez van, ilyen az élet, csodák nincsenek :D :D

2012. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 AvernusTriad ***** válasza:
Régi téma és nincs igazán jó válasz rá. Divat? Nevelési problémák? Szex-orientáltság? Nem tudom, de amíg vannak értelmes nők, addig nem érdekel, mit csinál magával a többi. (Mondjuk ha legalább kérdez, válaszolok.)
2012. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Alapjába véve, a fiúk késöb érnek, és a lányok a magukhoz való, érettedd fiúkkal vannak szívesen. Ez természetes, és régen is így volt. Egy 16 éves lány például egy 18 évessel szívesebben járna. 1-4 év korkülönbség szeritnem belefér.
2012. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lehet magyarázkodni, de a hangsúly itt a pénzen van az esetek 90%-ban.

Érdekes 40 ezer forintból elő rokkantnyugdíjasok mellett nem látok fiatal lányokat, csak lakással, kocsival rendelkező mellett.

Persze mellette meg megy a magyarázkodás, h mert milyen érett.....

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, inkább aarra figyelj, h te is pénzes legyél!

2012. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

hogyne!

4-5 év korkülömbség semmi. Én azt nem értem hogy pl egy 20 éves mit eszik egy 30 évesen...

2012. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A hatossal nem értek egyet. Amikor megismertem fogalmam sem voltróla ,hogy ő most gazdag vagy szegény, van-e autója vagy nincs... (autója nincs,csak motorja). Pénzügyileg még egyszer sem kértem tőle,nem is vetettem vele semmit,pedig már volt olyan,hogy ő akarta kifizetni amit vettem magamnak,de nem hagytam. Nem minden esetben a pénz miatt van.
2012. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb pasik - főleg, ha van pénzük - megengedhetnek maguknak egy fiatalabb barátnőt, akit szinte kitartanak. Erre utazik a lányok egy bizonyos rétege... de ez egy szűk réteg, tömeges jelenségről nem érdemes beszélni.

Ja, a pasik meg szeretik a zsenge pipihúst:) ennyi a titok....

2012. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút így van ahogy leírtad.

Én 16 éves vagyok, de még a 14 éves lányokkal is általában sokkal idősebb férfiak járnak. Én nem állnék le egy épphogy 14 évessel, hacsak nem érett és normális. Na meg ha 25 lennék főleg, mit akarjak én egy kislánytól?

A 15-16-17.. éves lányokkal is ez a helyzet, 20-as 30-as pasikkal járnak, mert ők már kész érett nők és nekik nem jó egy kis hülyegyerek.


"legtöbb lány borzasztóan komolytalan,miközben marha érettnek hiszi magát" pontosan így van sajnos

2012. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!