Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy a párom a kisebbséghez tartozik e vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon idióta szituba keveredtem. Első ránézésre szerintem van a srácba viszont tök jól öltözködik,rendes,dolgozik stb. Viszont ahogy beszélgettünk folyamatosan szidja a kisebbséget... Tesóin és anyukáján semmi nem látszik... Ez annyira gáz, hogy nem tudom eldönteni de megkérdezni meg iszonyúan kellemetlen lenne.. Ötletek, hogy hogyan derítsem ki???? És ha van benne akkor ezeket az előítéleteket hogyan tudom legyőzni? Egyáltalán a szüleimnek, hogy tálaljam a dolgot?
2012. okt. 23. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ezüst tartalmú golyóval!vámpíroknál bejön:D:D vagy fokhagymafüzér xD xD
2012. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek kideríteni? Ha van benne egy vonóval, akkor van. Minek akarod kideriteni?
2012. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért ha egyszer odakerül a sor akkor nem az esküvőn akarok szembesülni azzal hogy az ő részéről a vendégség a 100 tagú cigányzenekar.....
2012. okt. 23. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:

ha rendes, dolgozik, stb, akkor nem mindegy? mondjuk finoman kérdezz rá, h nálatok volt e a családban kisebbség, ha nagyon meg akarod tudni.

egyik ismerősömmel hasonló volt, tök barna volt a bőre, fekete haj, azt hittem először, h cigány. közben meg csak túlzásba vitte a szolit.

2012. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha összejöttél vele, kedveled, azt nem írtad, hogy szereted-e, de ha ennyi pozitívum van benne, ami megfogott, akkor nem mindegy, hogy van benne kisebbségi vér vagy nincs?

Nem minden kisebbségi olyan, mint amilyennek általánosságban leírják őket. Vannak köztük nagyon normálisak is, akik igen is becsületesek.

Amúgy meg az én férjem sem az, de náluk mindenki fizikai munkát végez a szabadban és olyan is eleve a genetika, hogy nyáron szó szerint csoki barna a bőrük. Meg eleve barnábbak, de nincs semmi kisebbségi vér bennük, de amúgy sem zavarna, mert becsületes és normális emberek.

Lehet a párod is csak kreol bőrű és semmi kisebbség vér nincs benne.

Amúgy meg, ha ennyire parázol ezen, kérdezd meg tőle szemtől szembe!

2012. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ismerem, és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az.
2012. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szidja a kisebbséget, akkor valószínűleg nem tatozik közéjük!
2012. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tesóin és az anyukáján nem lászik, na és mi a helyzet az apjával?


Amúgy átérem, én is így vagyok a párommal, okos, jól nevelt, állandóan dolgozik, csak azt tűnt fel, hogy kicsot barnább bőrű, na dehát én is az vagyok, mégse vagyok kisebbség...

Aztán egyszer elkezdett mesélni a családjáról és elmondta, hogy a nagyapja az volt, az apja már csak félig... Ennek ellenére ő szodja a legjobban őket, meglát egyet már fújjol.

Mi már 2 éve vagyunk együtt, én sehogy sem tálaltam a szüleimnek, ők is megkedvelték, látják, hogy dolgos, jóra való. Persze ha egyszer arra kerül a sor, hogy összeismerkedik a 2 család, előtte valahogy tudatnom kell, hogy ne lepődjenek meg ha kicsit barnább az apuka... De egyébként vele sincs gond!

2012. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!