Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám eldönteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezvan:D kérdése:

Hogyan tudnám eldönteni mit akarok? Megéri belekezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki be is jön meg nem is mert néha annyira nagyon gyerekes tud lenni...és egyszerűen nem tudom eldönteni h most elkezdjek vele járni vagy ne..meg szeptembertől más hová fogok járni suliba is és így majd 200 km fog elválasztani minket...nem akarok rövid távú kapcsolatot...teljesen tanácstalan avgyok mert szeretném is meg nem is mert tudom h csalódás lesz a vége.. valami tanács? L/18
2012. júl. 25. 00:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Félsz és kifogásokat keresel.
2012. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Kevés dolgok egyike, ami szerintem nem ér meg egy próbát. Túl sok a negatív tényező.
2012. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen félek :D mert nem tudom hogy alakulna...pedig egyfolytában ezen agyalok..meg a srác tök kedves meg minden de így nem akarok vele beszélgetni,nem akarom h elbízza magát v félre értsen...pedig meg beszélgetnék vele :D
2012. júl. 25. 00:12
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,akkor próbáld ki! Sok veszteni valód nincsen! És ha csalódás lesz a vége,akkor is még csak 18 évese vagy simán túléled! Meg attól,hogy 200km-re megy,még nem biztos,hogy vége, távkapcsolatok is jól tudnak működni( kevesebb a veszekedés, és amikor találkoztok akkor igazán jól fogjátok magatokat érezni!!!)
2012. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass, ne az eszedre.
2012. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
az eszem azt mondja h ne... de amikor eldöntöm magamban h akkor nem akkor meg azon agyalok h pedig de jó lenne :D meg mit hagyok ki.. :D kitudja lehet h már soha az életben nem fog rám hajtani egy ilyen pasi se..öregen fogok meghalni a macskáimmal xD
2012. júl. 25. 00:14
 7/27 anonim ***** válasza:

Nyáron megpróbáljátok és ha megy akkor minden oké! Happy!!

Ha nem tetszik neked a szitu,akkor meg dobbantó,de mindenképpen próbáld meg szerintem!

2012. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen, tényleg nincs veszteni valód! Hallgass a szívedre! :)
2012. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
de a nyárból már alig van 1 hónap...és abból még 14 napot nyaralok..szóval fél hónapom lenne kipróbálni a dolgot..és sztem ez kevés...ááá
2012. júl. 25. 00:16
 10/27 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét igen vagy nem! És miközben leesik kiderül melyiknek szeretnéd jobban!


De igazából ez csak akkor tudod meg ha kipróbáltad, m ha nem egész életedben bánni fogod,hogy nem próbáltad meg vele!!!

2012. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!