Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány és nem tudom, hogy ő kedvel-e engem? Most össze vesztünk és nem is beszélünk egy idelye. Értelmes válaszokat szeretnék, nagyon fontos! KÖSZI!

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 16:30
 1/7 Mimike0007 válasza:
mennyire vagytok jóban és min vesztetek össze??
2012. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát...igazából az történt, hogy elég jóba voltunk és azt hittem ő is szeret. Az egyik barátnője elmondta neki, hogy nekem tetszik, de ő azt mondta hogy nem lesz köztünk semmi. Ez kb. 3 hete történt és azóta nem beszélünk semmit, sőt egyre rosszabb a helyzet
2012. okt. 23. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szerintem letehetsz a lànyról. Ha nem jelentkezik, nem keresi a társaságodat és nem közeledik feléd,akkor nem hiszem hogy bármi is lehetne még köztetek. De ha nagyon szeretnéd, akkor megpróbálhatnád meghódítani :)
2012. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :DDD Igazából nem kerüljük annyira egymást, mielőtt még összevesztünk azt mondta, hogy mikor ő rám néz mindig elfordulok.. Hogy tudnék tőle bocsánatot kérni ??
2012. okt. 23. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen legyél vele kedves (nem tudom milyen viszonyban szoktatok beszélni egymással). Beszéljetek meg a dolgot értelmesen. Ha esetleg nem járnál sikerrel (de én szorítok) akkor pedig gondolj arra hogy egy kibéküléshez nem elég egy ember, hanem kettőre van szükség. Úgyhogy nem a te hibád.
2012. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elég jóba vagyunk. De szerintetek nem vesz engem túl nyomulósnak, azaz a lányok nem bírják ha egy fiú mindig körülöttük nyüzsög. Egy ideig nagyon bírt aztán ez kezdett elhalványulni



13/F

2012. okt. 24. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek titeket, nem tudom megmondani hogy mennyire bírhat a lány. A lányok tényleg nem szeretik ha a fiúk nyomulnak rájuk. De nyomulsz is rá? Szerintem most adj neked is és magadnak is egy kis időt és gondold át a dolgokat. Utána pedig békülés vagy màs :)
2012. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!