Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS. Nagyon fontos. Összeveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Nagyon fontos. Összevesztem a lánnyal, aki nagyon tetszik. Mit tehetnék? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány, régóta beszélünk, ismerem meg minden.Idáig egy suliba jártunk, de az idén másikba kerültem egyik osztálytársammal.Ott van egy csaj, akivel elég sokat beszélünk, meg minden, és ezt az osztálytársam visszamondta a lánynak.Azóta csak azt hallom hogy vagy az új osztálytársaddal, és hogy ugye jártok, meg ilyenek.A tegnap este nagyon felmérgelődtem, de akkor csak annyit mondtam ha még egyszer mondod, akkor megharagszom.Aztán 1x megint elöhozta a dolgot..akkor kicsit felmérgelődtem, és el is bucsuztam hogy megyek lefeküdni..Ma nem irtam neki, és mikor irt, mondtam hogy az új Osztálytársammal kell foglalkozzak, mert szerinted a barátnőm...ekkor ő csak annyit irt hogy szia.:(

Most nagyon bánt a dolog, én többet szeretnék tőle mint barátság, de ezt idáig sosem mertem elmondani neki:(

Kérlek segitsetek, mit irjak neki?És hogyan bizonyíthatnám be neki, hogy semmisem volt köztem és az osztálytársam között..amugy még köztünk sem volt.


Normális válaszokat előre is köszönöm.

14/f


2010. okt. 31. 17:19
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szia te ketsegbe esett fiu! :)


En, ha a lany helyebe lennek nekem nagyon jol esne ha felhivnal es kozolned velem, azt hogy ne haragudjak meg hogy szeretnel velem egy par orat ketesbe eltolteni.


Vagyis: Hivd el randira es ott kozold vele azt hogy nem erdekel az uj osztalytarsad meg hogy tobbet erzel iranta mint sima baratsag.


Hogyha a lany is igy van ezzel akkor nem tuddna neked ellenallni.;)


Csak a batarosag szukseges!! Mindent bele! Ertesits a fejlemenyekbol.

2010. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

MSN-en szeretném most irni neki, szerintem nem engednék el a szülei ilyenkor..nem magyarországi vagyok:)

MSN-en mit irhatnék?

2010. okt. 31. 17:36
 3/18 anonim válasza:
Talán azt hogy nagyon fontos neked a lány,és nem akarod hogy ez miatt elveszítsd az egyik legjobb barátod,vagy talán nemis barátod.(ebből leveszi h úgyis érdeklődsz iránta) aztán írhatnád neki hogy nem tetszik neked z oszt.társad mer egy másik lány érdekel,aki nagyon k9zel áll hozzád,és reméled h ez a lány is észreveszi h. mit érzel iránta.(ezután tuti felhívod az érdeklődését :D és elkezdetek beszélgetni :D aztán megmondhatod neki :D:D)
2010. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Barátom a lány gondolom féltékeny, tehát te is bejössz neki :)

Kérj tőle bocsánatot és mondd el neki mit érzel :)

Amúgy én is határon túli magyar vagyok. Te melyik országban élsz?

2010. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
En vagyok az aki az elso valaszt irta. Enis hataron tuli vagyok. Erdelyi :) TI?
2010. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerbia - Délvidék :)
2010. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Délvidéki vagyok én is. (17:57 kommentelő vagyok)
2010. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Erdély:)

Köszi a válaszokat!

2010. okt. 31. 18:56
 9/18 anonim válasza:
Erdelyben hol? :D
2010. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kovászna megyében:P

Te?

2010. okt. 31. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!