Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszik egy csaj visszatart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy csaj visszatartana az udvarlástól az, hogy barátja van?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
igen
2012. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen!Várnék amíg nem szakítanának.Vagy keresnék másik lányt.Én se örülnék,hogy ha egy másik pasi elakarná csábítani a barátnőmet mellőlem.Nem szúrok ki másokkal
2012. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
persze vissza tartana akit meg nem tartana vissza üzenem h remélem elcsábitjátok tőletek össze barátnőtöket...18f
2012. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Dedhogy tartana vissza. Szerelemeben, háborúban mindent szabad! Egyszer élsz, használd ki! A hóditandó félen álla vagy bukik minden, ő felelőssége, hogy hogyan dönt, hogy ki kell neki jobban. Mivan,ha egy halódó félben lévő, kiunt párkapcsolatban tengődik és arra vár,hogy épp egy olyan magadféle betoppanna végre, és kiszabadulhat végre! Csak nézd meg a reakcióit, ha látod, hogy hajlik a dologra, ha szimpatizál veled, akkor ne gondolkodj, hódítsd meg, váltsd valóra az álmaidat! és az ő álmait is! Vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz. Akik meg igazán szeretik a párjukat, azok nem rabszolgatartók kell hogy legyenek, hanem szeretetből tudják el is engedni, és megérteni,hogy nem ők voltak a legjobbak a párjuk számára. Majd ők is fognak találni egy nagy őt. Én amondó vagyok, hogy hajrá! ne gondolkozz, az idő, az élet telik! Légy boldog! Engem sem zavarna egyébként ,ha a párom már másra vágyik, ezt el kell tudni fogadni. Amíg nem vagyunk házasok, addig el kell. A párkapcsolat csak köztes állomás, nem végállomás. az emberek keresik a boldogságot emberről emberre.Nem biztos,hogy akivel aktuálisan járnak, az a nagy Ő sázmukra. Rengetegen csupán párkapcsolatfüggők, ha nincs ló, jó a szamár alapon összejönnek ezzel azzal, de nem biztos,hogy rögtön életük szerelmét találták meg. Ezért nyugodtan hódíts, majd dönt a másik fél, hogy mit akar.
2012. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. nem vagy semmi...

Nem hiszem,hogy örülnél neki ha a te párodat vennék el így

2012. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, olyan szinten visszatart, hogy ha túl könnyen megy a csábítás, akkor nem is érdemes a lány arra, hogy vele járjak, mert az első veszekedésünknél vagy csak úgy - lelép majd az első pasival.


Viszont volt olyan lány, akinek a fent leírtakhoz hasonlóan volt egy szerencsétlen paraszt barátja, aki kihasználta érzelmileg és a lány egyáltalán nem volt boldog. Sokáig udvaroltam neki, végül okosan döntött és engem választott. Életem leghosszabb és legboldogabb párkapcsolata volt, nem bántam meg.


Tehát mérlegelned kell, egy boldog párkapcsolatba nem tisztességes belerondítani, de van olyan szituáció, amikor lépned kell.

2012. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még egy kis kiegészítés a válaszomhoz, elsiettem kicsit.


Abból, hogy ennyire ragaszkodott egy rossz kapcsolathoz és szerette azt a srácot, tudtam, hogyha sikerül meghódítanom és ráadásul még normális is leszek vele, akkor nem hagy el senkiért és semmiért. Ez így is lett, végül nem egy harmadik fél miatt szakítottunk, hanem mert nem illettünk össze, nem tettük már boldoggá egymást - és ez végül ki is merte mondani, nem úgy, mint régen, tehát úgy érzem jó hatással voltam rá, ez persze kölcsönös is. Azóta is jóban vagyunk, nincs harag.


Tehát van olyan helyzet, amikor nem szabad elszalasztani az alkalmat.

De azért korrektnek és egyenesnek kell maradni, nem sunyi módon hátulról támadni, hanem ha úgy adódik, kiállni a srác elé, a szemébe nézni és nyíltan megmondani, hogy márpediglen szereted azt a lányt.

2012. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves Murr!

Te tudsz valamit. Először simán azt gondoltam, hogy jó hogy vissza kell hogy tartson egy pasit, de most már nem... Hajrá kedves kérdező! :)

2012. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 es vagyok ismét! Nem bánnám, ha azért menne szét a párkapcsolatom egy nővel, mert valaki elhódította. Egyszerüen nem láncolnám magamhoz, csak azok akik önzők és féltékeny típusok azok pattognak itt, hogy "na ne már, ez illetlenség" dehogy is az. Minden ép elméjű, párkapcsolatban lévő ember úgy /kéne/ hogy gonolkozzon, hogy bízik magában annyira,és érzi azt hogy szereti annyira a párja,hogy nem kell aggódnia ilyenek miatt,hogy elhódítható a lány. Ha meg mégis megtörténik, akkor nincs mit tenni, mennie kell, had menjen! Nem a feleségem, nem a gyerekem anyja, csak öszejöttünk, jártunk egy ideig, de ő nem érzi úgy,hogy én lennék neki az igazi, akkor úgyis megpattan a hódítóval, akivel úgy érzi, boldogabb, kiteljesedettebb tud lenni az élete. Ezért javaslom, hogy ne görcsöljetek párkapcsolatbna lévő emberek. Engedjétek el, ha el kell! Ennyi. De mindenkinek joga van hozzá, hogy boldog legyen, hogy próbálkozzon, hogy esélyt adjon magának akárkivel, ha van az illetőnek párkapcsolata éppen, ha nincs akkor is. MErt lehet ,hogy jót teszel vele mindkettőtöknek. És továbbra is azt írom, enm a hódító, hanem a hódítani vágyott fél döntésén múlik az egész, hogy mit akar. Nyilván akkor hódíts, ha TUDOD! hogy többet tudsz adni a jelenlegi párjánál, ha érzed, hogy veled boldogabb emberke lenne a vágyott lány, és a lány is abszolút szimpatizál veled. Akkor egyszerüen nem kéne ,hogy akármi is visszatartson. Az meg hogy látszólag boldog egy kapcsolat, mert ad neki egy puszit, az meg nem jelenti azt,hogy annyria elégedett volna a párja ezer+ egy idegesítő hibáival, van már vagy 5 ször megcsalta, de még vele van azért egy ideig jobbhíjján. TEssék elhódítani. Ennyiről van szó. Nyugi emberek! Aminek meg kell történnie ,az meg fog.
2012. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!