Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem őt hogy tudnám elmondani neki ha nem is találkozunk?

Figyelt kérdés
Idén elvittek a régi sulimból(gimi volt) ami egy fél órára volt a házunktól és átirattak egy közeli középsuliba. Volt a régi suliba egy fiú akinek bejöttem és nekem is bejött ő de sose mondtuk ki mert azt hittem lesz még időnk négy évig amíg odajárok, de aztán évvégén közölték anyuék hogy elvisznek. Július ota nem láttam azt a fiút és nagyon hiányzik. Régen facebookon is beszéltünk de már ott se ír rám sok közös barátunk van de sosincs ott ha pl.diszkóba megyünk vagy ilyesmi... Mit csináljak? Most döbbentem rá hogy mennyire fontos nekem...
2012. okt. 23. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj rá te, aztán ha nem beszél veled, ne erőltesd
2012. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keresd meg a neten!

Miért nem tudsz neki mailt írni?

2012. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy már nem tetszem neki :(
2012. okt. 23. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha találkoznátok, el tudnád mondani?
2012. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet...
2012. okt. 23. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos, akkor írd meg neki, hogy kéred, hogy jelentkezzen és találkozztaok, mert nagyon fontos dolgot szeretnél mondani neki!

:)

2012. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké :) megpróbálom
2012. okt. 23. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok!:)
2012. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!