Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kb 6 hónapja járok a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 6 hónapja járok a barátommal. Annyi a kapcsolatunk, hogy heti egyszer találkozunk. Vélemények?

Figyelt kérdés
Azt mondja,szeret,és komolyan vesz.De az én olvasatomban heti egy találka 2 felnőtt ember közt,nem komoly kapcsolat.Főként komoly kapcsolatban élők véleményét szeretném kérdezni.Az elején még azt hittem,szeret,de..hol vagyunk még az együttéléstől,meg a babaprojekttől..

2012. okt. 12. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 5éve élek párkapcsolatban. Egy hónap után a páromnál maradtam. Nálunk ez volt normális.

A heti egy találkát sok minden okozhatja. Nem laktok közel egymáshoz pl. vagy messze dolgozik, vagy nincs kocsija. De biztos lehetnek még okok.

Ha ezek közül egyik se igaz, akkor én is gondolkoznék kicsit.

Nem kérdezted még, hogy miért nem találkoztok többször?

A családalapítás viszont tényleg nagy döntés, és biztonságos párkapcsolat kell hozzá sztem. :-)

2012. okt. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%
Szia! Mi 5 és fél éve vagyunk együtt a párommal, és nagyon sokáig csak heti 1-szer találkoztunk,sőt, volt, hogy 2 hetente, de mondjuk mi azért, mert a párom vidéken élt és ott is dolgozott. Ha közel laktunk volna egymáshoz, akkor biztos, hogy gyakrabban taliztunk volna. Sosem ölte meg a párkapcsolatunkat az, hogy ritkán találkoztunk. Annyira komoly a kapcsoltunk, hogy már kisbabánk is született, aki már lassan 10 hetes :)! 1 éve nem is gondoltuk volna, hogy ilyenkor már babánk lesz. Szóval ne aggódj! Nálunk hirtelen jöttel a változások, lehet, hogy nálatok is majd felgyorsulnak az események.
2012. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én mondjuk fiatal voltam az első kapcsolatomnál, 15 évesen kezdődött, de ott mi is heti egyszer, max kétszer találkoztunk, és az első 1-2 hónapban nem igazán töltöttünk együtt 3 óránál többet összesen egy héten. aztán elkezdtem járogatni hozzá, akkor már több időt töltöttünk együtt, de akkor is csak 2szer találkoztunk hetente. ha te már babát szeretnél, meg összeköltözni, akkor már a helyzet... ezt vele kell megbeszélned, lehet, ő még nem akar ilyesmit.
2012. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy messze laktok e egymástól. Meg mennyire értek rá.
2012. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
..Bőven elég... :)
2012. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak,akik értelmes válaszokat küldtek,és akiknek már született babájuk gratulálok!

Egyébként a barátom 40 éves,és még nincs gyermeke,meg nekem sem.Elméletben akar majd gyereket,de gyakorlatban nem sokat tesz érte.

2012. okt. 12. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én a barátommal 3 éve vagyok együtt, és általában csak hétvégén találkozunk, mert ő 3 műszakozik. én azt gondolom, hogy ez így jó, mert legalább nem ununk egymásra. most már úgy vagyok vele, hogy szívesen összeköltöznék vele, stb. csak a feltételek nincsenek meg. de ha nem sürgős a dolog, akkor sztem még várhattok:)
2013. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!