Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikortól számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikortól számít egy kapcsolat magamutogatónak?

Figyelt kérdés

1 - Közös fotók köztük elvétve csókolózós (normális minőség, igényes képek, szép beállítás) legalább 3 hónapos együttlét után

2 - Minden napos szeretlek, szivecskés, idézetes, te vagy a mindenem szövegek (legtöbbször két hét után)

3 - Töménytelen mennyiségű közös kép, tök mindegy milyenek csak szuper mert mindketten rajta vannak és szeretés van <3

4 - "Eljegyezték egymást" miközben nem is.

5 - gyakran olyan közös fotók amit anyám előtt szégyellenék.


Egyéb variációk, vélemények? Mi az ami nektek sok? Az első az még elfogadható?


18/L


2012. okt. 23. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2,3,4,5
2012. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsővel semmi baj, főleg hogy imádok fotózni :)
2012. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet velem van a gond, de nekem már az első is felé egy 5-ös szintűvel. a többitől meg a sírógörcs kerülget. könyörgöm ne facebookon éljünk már szerelmi életet


20L

2012. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól hogy a legszebb közös pillanatot feltesszük az adatlapunkra miért élnénk ott a szerelmi életünket?
2012. okt. 25. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:

elnézést, én úgy tudtam, hogy a csókolózás két emberre tartozó, intim aktus. javíts ki, ha nálatok ez máshogyan van

ez olyan, mintha azt mondanám, hogy akkor felrakok olyan képet, amin orgazmusunk van épp, mert ez az egyik legszebb közös pillanat. legit?

2012. okt. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!