Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fér bele egy "szexpartnerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy "szexpartnerősdibe? " Vagy ez már nyitott kapcsolat? 18/L

Figyelt kérdés

Már egy éve vagyunk együtt. Mikor találkozunk vmikor csak beszélgettünk, fogjuk egymás kezét közben, és váltunk pár puszit.

Viszont kezdem úgy érezni,hogy egyre bensőségesebb a kapcsoltunk. Pl. pénteken is... szex után, beszélgettünk egy fél órácskát szokás szerint, felöltözünk, majd nem az következett,hogy ment mindenki a saját dolgára, hanem

több percen keresztül csak ölelt és úgy beszélgettünk. Közbe megpuszilta a homlokom hajam... :)

Viszont tudja, hogy mással is randizom néha...(randizgatás alatt, nem szexet értek, hanem egy normál ismerkedős randit... eddig nem jöttem össze senkivel; bár egy éve alatt szexeltem 2-3 pasival

Szóval egy éve csak az előbb említett pasival vagyok



#szexpartner #nyitott kapcsaolat
2012. okt. 23. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
"csak szexre kellesz" filmet nézd meg:)
2012. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"egy éve alatt szexeltem 2-3 pasival "


"egy éve csak az előbb említett pasival vagyok"


Csak én érzek itt ellentmondást?

2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

úgy értettem egy éve csak vele szoktam lenni rendszeresen

Teljesen jogos volt,amit írtál :)

2012. okt. 23. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
ha 2 fiúval jársz,tudnak rola elfogadják egymást az nyitott kapcsolat
2012. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hálaistennek hogy nemcsak én vagyok egy rohadt ribanc:)))
2012. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az fér bele amit te belefértnek tartasz. Ha te neked jó hogy 15 ember hülyítesz, és mindegyiknek csak egy trófea vagy, vagy éppen ők neked azok akkor örülj neki. Csak kérlek kerüld el a normális embereket, és ne törd össze az életüket.
2012. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem akarok megbántani senkit sem! Ezért mindenki szokta tudni, h nem csak ő van. Így nem hűlyítek senkit.

Nem gondolom magam ribancnak, én csak a lehetőségekkel élek... Még senkinek sem mondtam, h bújj az ágyamba!

2012. okt. 23. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolat nem létezik. Vagy VAN kapcsolat, vagy NINCS kapcsolat!


30/f

2012. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!