Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit adnátok ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adnátok ajándékba a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Közös fényképes bögrét, párnát, puzzlet vagy valami plüsst amin mondjuk közös kép van (pl maci pólóján v ilyesmi)?
2012. okt. 24. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami személyeset
2012. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
közös fényképpel szerintem mindegyik személyessé válik.:)
2012. okt. 24. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
lánynak vagy fiúnak akarsz adni? :)
2012. okt. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fiúnak.:)
2012. okt. 24. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A maci pólóján közös kép az nagyon cuki! Mondjuk én lány vagyok.

A párna sem rossz ötlet a képpel.

Én a helyedben párnát adnék. Vagy közös képpel és a hátuljába pedig belehímezném a nevét. Vagy kép nélkül, de rajta a nevével.


Amikor párom külföldre ment dolgozni, elvitte a kispárnámat és a macim. A macimra fújtam a parfümömből, a kispárna meg azért kellett neki mert "én" illata volt.

2012. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbi003 válasza:
Olyat ami a szívből adnál neki.
2012. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!