Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mt vennétek a barátotoknak ajándékba? (fél évesek leszünk)

Figyelt kérdés
egyetlen dolog még pedig a parfüm kilőve...és tudni kell hogy rapper és hogy nagyon szereti a focit :))
2010. máj. 10. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem főzz neki valami finom vacsit és ne legyen rajtad csak egy szexi fehérnemű,meg a kedvenc csapatának a meze.
2010. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és közbe énekelj eminemet ;)
2010. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
csoki, bonbon, plüssmaci, bögre, kispárna, szív alaku akármik, póló, karkötő, nyaklánc, pia, vmi focival kapcsolatos dolog, saját készítésü süti, torta, kaja, vagy tervezzetek valami programot.
2010. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi kommenteket :) hmm...az első nem is olyan rossz :P :)
2010. máj. 10. 17:33
 5/9 anonim válasza:
semmit! Ez csak az én véleményem, de szerintem ezt felesleges túlkomplikálni. Legalábbis az én páromat kikergetném a világból ha minden adandó alkalommal ajándékoznánk egymást. Ha meg akarod lepni valamivel szerintem is valami közös program legyen (a főzés jó, egy séta, cukrászda, mozi, ilyesmi.)
2010. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :):) az az igazság hogy már beszélgettünk vele erről többször is és szeretnénk egy lakatot csináltatni és azt a lakat falra feltenni itt pécsen.... de még is csak azért szeretném valamivel meglepni...ő vett nekem egy ezüst nyaklánct a neve kezdőbetüjével
2010. máj. 10. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem karkötőt vegyél neki és gravirozz bele vmit amit gon dolsz soksikert:)
2010. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
karkötőt már adtam neki :S
2010. máj. 10. 17:53
 9/9 anonim válasza:
dejóó, a lakatot mindenképp vidd el, mi is tervezzük;)
2010. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!