Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy velem egykorú lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy velem egykorú lánnyal szeretnék összejönni (21 éves). Gondoltam veszek neki ajándékba egy fém kulcstartót amibe bele gravíroztatnék valamit.3-4 szóba mit gravírozzak bele?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve ismerem, Elég jóban vagyunk sokat beszélünk egymással csak nem tudom, hogy ő akar e ennél komolyabbat vagy sem.
2012. okt. 24. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
"Majdnem úgy szeretlek, mint az okostelefonomat."
2012. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez már 6 szó kedves első xD
2012. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mivel még össze sem jöttetek nekem furi hogy iylen ajándékot akarsz neki adni. Ha tetszik mért nem kérdezed meg hogy lehet-e komolyabb köztetek? hivd el randizni. Mire vársz még???? 1 év rengeteg idő még valaki lecsapja a kezedről és nagyon bánni fogod hogy nem léptél időben.
2012. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hello xp válasza:
Drágám ne hagyd el mert drága volt :D
2012. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne vegyél! Még nem jöttetek össze. Persze nem hiszem, hogy hallgatnál ránk, mert ez általános tapasztalat. Ha mégis megveszed és odaadod, legalább papucsnak fog nézni. Majd a féléves vagy éves évfordulóra adj ilyen jellegű ajándékot. Ilyenkor semmit se kell (szabad) venni.

28F

2012. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arról persze nem is beszélve, hogy úgy fogja érezni, ezzel meg akarod venni a szerelmét és biztos nem fog veled összejönni.

28F

2012. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél, nem szoktak ilyenkor még ajándékozni. Inkább próbálkozz be nála.
2012. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oppa gangnam style!
2012. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Gyere át esete!"
2012. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagytok együtt ne adj neki ajándékot mert ha nem akarna tőled semmit kellemetlenül érezné magát. Inkább hívd el valahová. Ha igent mondd de már az elején megmondja hogy ez csak baráti találkozó akkor ne remélj sokat.
2012. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!