Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha az apukáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha az apukátok barátnője veletek egykorú lenne?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok és a szüleim kb két éve elváltak. Én akkor úgy döntöttem, hogy apuval akarok maradni.

Aztán apunak aki 41 éves olyan 1 éve lett egy barátnője aki 21:)

Én tök jóba vagyok vele:) Szinte már a legjobb barátnőm lett:)

Az elején nagyon furcsa volt az egész. Meg furcsa volt őket csókolózni látni meg összebújni és belegondolni abba, hogy lefekszenek egymással:), de aztán megbarátkoztam az egésszel. Az a fontos nekem, hogy apu boldog legyen és most nagyon az:) A lány pedig nagyon helyes csaj így nem volt vele nehéz jól kijönnöm:) Szóval így éldegélünk hármasban tök jó hangulatban és harmóniában:)


Sokan nem értik meg, hogy hogy tudtam ezzel megbarátkozni. Ti megtudnátok?


2012. márc. 22. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha a helyedben lennék, én is jól érezném magam, bár tényleg először furcsa lehetett :)) de ha tényleg azért vannak együtt, mert boldogok akkor a kor miért lenne akadály? :)
2012. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Az én szüleim szerencsére nem váltak el, de ha el is válnának, és apám vagy anyám összejönne bármilyen más emberkével, én akkor nem is beszélnék vele...
2012. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó csak gratulálni tudok:)

Komoly érzelmi intelligenciára vall:)

2012. márc. 22. 17:48
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon fura lenne, nem hiszem hogy meg tudnék barátkozni a helyzettel. A "mostohaanyám" annyi idős lenne mint én? ...
2012. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát... apádnak egy szava se lehetne, ha te meg egy 41 évessel jönnél össze :))))
2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Én kiakadnék, pedig nem tartom magam egy alacsony érzelmi intelligenciájú embernek... Nem tehetek róla, az ellenszenv lenne az első reakcióm. Nekem is elváltak régen a szüleim, apám felesége 43 éves, remélem sose kattan meg ennyire, hogy egy korombeli csajjal hetyegjen.


26 N

2012. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Eleinte biztos, hogy köpni-nyelni nem tudnék, de mivel icsapám akkor is a partner fiatalos szépségét favorizálta, mikor megházasodott, beletörődnék és ráhagynám.

Nem vagyok az a fajta, aki mindenáron meg akar óvni másokat a hibák elkövetésétől.

A szüleim amúgy együtt (na jó, inkább egy fedél alatt) élnek, szóval a válaszom abszolút elméleti jellegű.

2012. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Persze ha az új, közel korombeli anyuci mamis dominanciára törekedne a velem való kapcsolat kialakításakor, akkor garantált lenne a háború, mert azt nem tűrném, hogy parancsolgasson nekem.

Ha viszont kedves, szerény lenne és nem akarna rám telepedni, még az is lehet (bár nem túl valószínű), hogy idővel megkedvelném.

2012. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amúgy most belegondoltam és azt kell mondjam, hogy minden tiszteletem a tiéd... :) Tényleg érett gondolkodásra vall a hozzáállásod.
2012. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát az én esetemben furcsább lenne,mert 17 vagyok, apukám 50 éves. Örülök,hogy te meg tudtál békülni egy ilyen helyzettel :D
2012. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!