Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el megkedveljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el megkedveljen?

Figyelt kérdés
egy lány már régebben elutasított de én még mindig őt akarom. de azóta sokat változtam külsőleg és azóta nem talákoztunk (2 hónap). mit tegyek hogy megkedveljen és kialakuljon belőle valami?

2012. okt. 24. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan érjem el hogy megkedveljen?
2012. okt. 24. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:

ha elutasított akkor hagyd békén...

egyenes volt veled, nem akar téged, ezek után mit vársz?

2012. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tommi1998 válasza:

úgy sejtem az első válaszoló egy megkeseredett vén szűz.

Próbálkozz más stílust felvenni, legyél laza és magabiztos. Keresd az alkalmat, amikor egy helyen vagytok, de ne menj oda hozzá. Hagyd, hogy ő vegyen észre. Menj el haverokkal és lazulj, csinálj úgy mint ha nem látnád őt. Ha odajön hozzád, nyert ügyed van, ha nem, próbálkozz máshogy. Légy kreatív!

2012. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne változz meg, maradj önmagad. Inkább próbáld megtalálni a közös pontot bennetek, mert ha meghazudtolod önmagad, az elég nagy hoppá lesz. "Légy önmagad, mert abban te vagy a legjobb" - először is ez legyen szem előtt. Egyébként meg két hónap sok idő, azóta rengeteg minden történt mindkettőtökkel, kezdjétek újra, te meg tanulj a hibáidból, és ne kövesd el őket újra :) Sok sikert.
2012. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!